ASTOR Tour 2016 – Industry 4.0 i przemysłowe nowości na wyciągnięcie ręki

Wśród tegorocznych wydarzeń poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom dla przemysłu, na szczególną uwagę zasługuje ASTOR Tour 2016 – ogólnopolski cykl seminariów, w trakcie których integratorzy, użytkownicy systemów oraz przedstawiciele firm OEM mieli okazję zapoznać się z najnowszą wiedzą i przełomowymi rozwiązaniami.

Wprowadzając uczestników w tematykę Industry 4.0 oraz przekazując szereg informacji o trendach w zakresie napędów i systemów sterowania, przemysłowych systemów IT, systemów zrobotyzowanych oraz komunikacji przemysłowej, eksperci ASTOR odwiedzili klientów w 9 polskich miastach.

 

ASTOR Tour 2016 Poznan

ASTOR Tour w Poznaniu

 

Industry 4.0 to odpowiedź m.in. wysokie koszty pracy połączone z załamaniem demograficznym. Dodatkowo chodzi o powrót do wytwarzania realnej wartości dodanej, którą daje przemysł, a nie do końca dają usługi. Polski przemysł wymaga zbudowania silnej infrastruktury w obszarze automatyzacji i informatyzacji, ale także przygotowania menedżerów i inżynierów do zastosowania tych technologii. Taką rolę budowania świadomości w polskim przemyśle odegrał m.in. ASTOR Tour 2016.

Eksperci z firmy ASTOR spotkali się z ponad 400 przedstawicielami świata przemysłu z ponad 270 firm, przemierzając w sumie ponad 4000 km.

 

ASTOR Tour 2016 Krakow

ASTOR Tour w Krakowie

 

Zgodnie z tradycją rozpoczętą podczas ubiegłorocznych seminariów, omawiane rozwiązania uwzględniały prezentacje aspektów technicznych, przeprowadzane przez doświadczonych pracowników Działu Pomocy Technicznej ASTOR. Można było zobaczyć, jak łatwo i szybko skonfigurować prezentowane produkty i kompleksowe systemy proponowane przez ASTOR - w odpowiedzi na konkretne potrzeby klienta.

 

"ASTOR Tour 2016 pozwolił, zarówno uczestnikom jak i organizatorom, na podjęcie debaty w temacie możliwości wykorzystania ogólnoświatowego trendu jakim jest Industry 4.0 do przeniesienia automatyzacji polskich przedsiębiorstw na kolejny poziom dający szanse na znaczące podniesienie konkurencyjności polskiej produkcji. Jednocześnie uczestnicy mieli okazję poznania i rozmowy na temat systemów automatyki przemysłowej znajdujących aktualnie zastosowanie w różnych branżach produkcyjnych." - podsumowuje Arkadiusz Rodak, kierownik projektu w firmie ASTOR.

 

Seminaria z cyklu „ASTOR Tour 2016 – gdzie technologia spotyka człowieka" odbyły się w Kielcach (19 kwietnia), Bielsku-Białej (20 kwietnia), Gliwicach (21 kwietnia), Wrocławiu (22 kwietnia), Gdańsku (26 kwietnia), Bydgoszczy (27 kwietnia), Krakowie (12 maja), Szczecinie (17 maja) i Poznaniu (18 maja).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ASTOR Tour i zapraszamy za rok!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone