Nowy sklep internetowy firmy ASTOR już dostępny

Z dniem 1 marca uruchomiony został nowy sklep internetowy firmy ASTOR. Serwis charakteryzuje nowoczesna szata graficzna oraz bardziej intuicyjny system nawigacji. Nowy design mocniej nawiązuje do głównej strony firmy ASTOR, zarówno kolorystycznie, jak i nawigacyjnie

Usprawniona została także wyszukiwarka, dzięki czemu znacznie szybciej można znaleźć poszukiwane produkty.

Oferta produktowa została zaktualizowana i poszerzona. Poza standardowymi kategoriami (sterowanie, komunikacja, napędy, oprogramowanie przemysłowe, e-szkolenia), zostały dodane nowe: robotyzacja i automatyka budynkowa.

 

sklep astor 1024

Przed dokonaniem zakupu w sklepie należy utworzyć konto. Założenie konta przede wszystkim przyspiesza proces składania zamówienia, daje możliwość przechowywania wielu adresów dostawy oraz śledzenia statusu zamówień. W najbliższej przyszłości konto zostanie także rozbudowane o szereg dodatkowych modułów, m. in. nowy system zgłoszeń serwisowych oraz moduł obsługi gwarancji.

Każdy Klient, który założy konto w nowym sklepie, otrzyma 5% rabatu na zakupy. Dodatkowo firmy integratorskie mogą liczyć na specjalne warunki handlowe, które zostaną aktywowane po weryfikacji danych w ciągu 24 godzin od rejestracji (dni robocze). Podobnie jak w poprzednim sklepie, przy zakupie wszystkich produktów, Klienci otrzymują Jednostki Pomocy Technicznej, upoważniające do wsparcia technicznego świadczonego w firmie ASTOR.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym sklepem internetowym firmy ASTOR, dostępnym pod adresem: www.astor.com.pl/sklep

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone