Ważne rekomendacje dla systemów sterowania 90-30 firmy GE

 Nr dokumentu: AS-MIG-9030-1116
Kraków, 14-03-2016

 

W związku z realizowanym przez GE Automation&Controls (dawnym GE Fanuc) planem migracji systemów sterowania 90-30 do PACSystems RX3i informujemy, że z dniem 1.10.2015 wszystkie elementy sterowników PLC serii 90-30 przeszły w stan Mature. Oznacza to, że do końca czerwca 2017 roku moduły tej serii będą sukcesywnie wycofywane z oferty. Po tym okresie wsparcie producenta zostanie ograniczone do świadczenia usług naprawczych, a wsparcie techniczne będzie świadczone w ograniczonym zakresie. Seria 90-30 przestanie być wspierana przez GE Automation&Controls w roku 2024.

migracjaProducent oraz firma ASTOR – autoryzowany dystrybutor GE Automation&Controls - rekomendują migrację sterowników 90-30 do kontrolerów serii PACSystems RX3i w celu minimalizacji ryzyka braku dostępności produktów oraz ograniczonego wsparcia, na jakie narażeni są użytkownicy wykorzystujący produkty, które zostały lub w najbliższym czasie zostaną wycofane z oferty. Proces migracji należy rozpocząć od analizy posiadanych elementów oraz sprawdzenia, które z nich można ponownie wykorzystać, a które należy wymienić w pierwszej kolejności. Bezpłatną analizę sprzętu przygotują dla Państwa inżynierowie wsparcia technicznego, na bazie przesłanej do ASTOR listy pracujących modułów serii 90-30.

Migracja do kontrolerów PACSystems RX3i, które są bezpośrednim następcą sterowników PLC 90-30 pozwala wykorzystać posiadane programy sterujące oraz część posiadanego sprzętu, co ogranicza Państwa koszty i skraca do minimum czas migracji. PACSystems RX3i dostarczane są obecnie z 5-letnim okresem gwarancyjnym, co jest świadectwem wysokiej jakości i niezawodności tej serii urządzeń.

Podstawowe informacje związane z migracją serii 90-30 do PACSystems RX3i można znaleźć na stronie www.astor.com.pl/migracja oraz w załączonej broszurze.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem handlowym ASTOR.

 

Kontakt

Piotr Adamczyk
Product Manager GE Automation&Controls

tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone