Sterownik PLC Astraada One produktem roku 2015/2016 czasopisma Napędy i Sterowanie

 

Czasopismo Napędy i Sterowanie nieprzerwanie od wielu lat organizuje konkurs, w którym grono ekspertów wyłania najlepszy z produkt z kilku kategorii. W tym roku nowy sterownik Astraada One ECC 2100 z oferty ASTOR został wybrany produktem roku w kategorii "Systemy sterowania procesami i układami".

 

ECC2100 z medalem

 

Produkty z rodziny Astraada One to kompaktowe, modułowe i zintegrowane sterowniki PLC oraz dedykowane dla nich terminale operatorskie. Programowane są w środowisku Codesys bardzo popularnym wśród producentów maszyn. Przeznaczone są dla małych i średnich rozwiązań rynku maszynowego, automatyki budynkowej i nie tylko.

Komunikacja w tych urządzeniach może odbywać się poprzez sieć EtherCAT, Modbus TCP/IP, Modbus RTU, CANopen oraz opcjonalnie protokół BACnet. Spośród głównych cech warto wyróżnić środowisko programistyczne CODESYS V3, wbudowany WebServer, 2 konfigurowalne karty Ethernet, możliwość rozbudowy I/O, porty USB i microSD oraz wykorzystanie technologii VNC.

 

 

 

Zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu Napędy i Sterowanie jest potwierdzeniem tego, że automatycy, którzy na co dzień pracują ze sterownikami, oczekują od tych urządzeń niezawodnej pracy oraz szerokich możliwości konfiguracyjnych. CODESYS V3 umożliwia jednocześnie programowanie oraz tworzenie wizualizacji w jednym zintegrowanym środowisku. Gdy dodamy do tego wbudowane wejścia i wyjścia i krótkie cykle czasowe, mamy elementy pożądane w każdym nowoczesnym systemie automatyki.

Wojciech Trojniar, Menedżer Produktu w firmie ASTOR

 

Więcej informacji na stronie: www.astraada.pl/one lub sprawdź ofertę na www.astor.com.pl/sklep

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone