5 lat gwarancji na produkty GE Automation&Controls

Od 1.10.2015 wszystkie produkty serii PACSystems RX3i oraz panele operatorskie QuickPanel+ dostarczane przez firmę ASTOR standardowo objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Wydłużenie okresu gwarancji do 60 miesięcy jest świadectwem wysokiej jakości i niezawodności sprzętu dostarczanego przez GE Automation&Controls.

 

5 lat gwarancji na kontrolery PACSystems RX3i

Kontrolery serii RX3i to modułowy system sterowania przeznaczony dla średnich i dużych aplikacji przemysłowych. W ofercie GE seria ta dostępna jest od ponad 10 lat i przez ten czas swoją wysoką niezawodność potwierdziła na tysiącach obiektów przemysłowych w Polsce i na świecie.

Wykorzystywana jest przede wszystkim w branży energetycznej, chemicznej, górniczej, hutniczej oraz wod-kan. Seria RX3i wykorzystuje najnowsze technologie spotykane obecnie w automatyce w zakresie bezpieczeństwa, redundancji oraz komunikacji i jest jednocześnie bezpośrednim następcą sterowników serii 90-30. Daje to użytkownikom starszych systemów możliwość bardzo atrakcyjnej migracji do PACSystems, pozwalając wykorzystać posiadane elementy i ograniczyć koszty.

 

ASTOR GE 5 lat gwarancji

Kontrolery PACSystems i panele QuickPanel+ objęte 5-letnią gwarancją producenta

 

5 lat gwarancji na panele operatorskie QuickPanel+

QuickPanel+ to nowa seria paneli operatorskich od GE Automation&Controls zapewniającej wyższą wydajność dającą nowe możliwości w zakresie wizualizacji, sterowania oraz efektywnej i intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych. Jest bezpośrednim następcą znanych i popularnych QuickPanel CE i pozwala na wykorzystanie aplikacji wizualizacyjnych przygotowanych na starsze serie urządzeń. QuickPanel+ to nowa jakość obsługi: wysoka rozdzielczość, ekrany LED, matryca pojemnościowa z obsługą multi-touch oraz rozbudowane opcje komunikacyjne i multimedialne.

„Dotychczas niewielu producentów sterowników czy paneli mogło zaproponować klientom okres gwarancyjny dłuższy niż 24 czy 36 miesięcy. Firma GE Automation&Controls wraz z firmą ASTOR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i podkreślając niezawodną jakość swoich produktów, oferuje 60 miesięcy. Jednym z kluczowych aspektów branych pod uwagę przez klientów podczas wyboru sprzętu jest czas bezawaryjnej pracy systemu. Teraz klienci mają pewność, że inwestują we właściwe, sprawdzone rozwiązania gwarantujące długi, bezawaryjny okres eksploatacji" – komentuje Piotr Adamczyk, Menedżer produktów GE w firmie ASTOR.

 

 

Więcej o produktach i rozwiązaniach z 5-letnim okresem gwarancji:

Migracja z 90-30 do PACSystems RX3i www.astor.com.pl/migracja

PACSystems RX3i www.astor.com.pl/rx3i

QuickPanel+ www.astor.com.pl/quickpanel

Kontakt

Piotr Adamczyk
Specjalista ds. systemów sterowania, ASTOR
tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone