ASTOR Tour 2015 – cykl seminariów dla przemysłu zakończony

Wśród tegorocznych wydarzeń poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu automatyzacji, robotyzacji i systemów IT dla przemysłu, na szczególną uwagę zasługuje ASTOR Tour 2015 – ogólnopolski cykl seminariów, w trakcie których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszą wiedzą i przełomowymi rozwiązaniami. Hasłem przewodnim organizowanych w tym roku seminariów było spotkanie technologii i człowieka, które daje nowy wymiar efektywności produkcji.

Seminaria z cyklu „ASTOR Tour 2015 – gdzie technologia spotyka człowieka" odbyły się w 10 miastach Polski: Rzeszowie (19 maja), Bielsku-Białej (20 maja), Częstochowie (21 maja), Szczecinie (26 maja), Lesznie (27 maja), Wrocławiu (28 maja), Gdyni (9 czerwca), Warszawie (10 czerwca), Białymstoku (11 czerwca) i Lublinie (12 czerwca).

Eksperci z firmy ASTOR spotkali się z ponad 400 przedstawicielami świata przemysłu z ponad 240 firm, przemierzając w sumie ponad 4000 km.

 

ASTOR Tour 2015

ASTOR Tour w Gdańsku

 

ASTOR Tour Szczecin

ASTOR Tour w Szczecinie

 

Podczas seminariów poruszono następujące tematy:
1. Nowe rozwiązania systemów sterowania w środowisku CoDeSys marki Astraada One
2. Nowe rozwiązania w zakresie systemów sterowania i wizualizacji marki GE Intelligent Platforms
3. Nowe rozwiązania systemów automatyki budynkowej z obsługą protokołu Modbus marki Comodis
4. Nowości w zakresie sterowników PLC zintegrowanych z panelem marki Horner
5. Nowości i trendy w oprogramowaniu przemysłowym marki Wonderware
6. Oprogramowanie Profesal Maintenance wspierające pracę Działów Utrzymania Ruchu
7. Nowości w przemysłowych systemach komunikacji
8. Roboty przemysłowe marki Kawasaki w zastosowaniach paletyzacji i zrobotyzowanego spawania

Na technologicznej trasie seminariów znalazło się także Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie, w którym pracują systemy sterowania i wizualizacji dostarczone przez ASTOR. Została tam zorganizowana wycieczka, podczas której można było zobaczyć, jak działają w służbie efektywności produkcji m.in. najnowsze rozwiązania Wonderware oraz systemy sterowania od GE Intelligent Platforms i falowniki Astraada.

 

ASTOR Tour Leszno

ASTOR Tour w Lesznie

 

Zgodnie z tradycją rozpoczętą podczas ubiegłorocznych seminariów, omawiane rozwiązania uwzględniały prezentacje aspektów technicznych, przeprowadzane przez doświadczonych pracowników Działu Pomocy Technicznej ASTOR. Można było zobaczyć, jak łatwo i szybko skonfigurować prezentowane produkty i kompleksowe systemy proponowane przez ASTOR - w odpowiedzi na konkretne potrzeby klienta.

"ASTOR Tour 2015 był świetną okazją dla uczestników cyklu seminariów do bezpośredniego zetknięcia się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej. Zgodnie z myślą przewodnią wydarzenia "Gdzie technologia spotyka człowieka", nasi specjaliści odwiedzili aż 10 polskich miast. Pozwoliło to nam być blisko klientów, dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas bezpośrednich spotkań" - podsumowuje Arkadiusz Rodak, kierownik projektu w firmie ASTOR.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ASTOR Tour i gorąco zapraszamy za rok!

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone