QuickPanel+ produktem roku 2014/2015 czasopisma Napędy i Sterowanie

Czasopismo Napędy i Sterowanie nieprzerwanie od wielu lat organizuje konkurs, w którym grono ekspertów wyłania najlepszy z produkt z kilku kategorii. W tym roku nowa rodzina paneli operatorskich QuickPanel+ od GE Automation&Controls została wybrana produktem roku w kategorii "Systemy sterowania procesami i układami".

QuickPanel+ to nowa seria paneli operatorskich od GE Automation&Controls bazująca na nowoczesnej technologii zapewniającej wyższą wydajność, która daje nowe możliwości w zakresie efektywnej wizualizacji, wydajnego sterowania oraz intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych.

GE QuickPanelPlus Zintegrowany moduł View pozwala na wizualizację oraz zadawania parametrów pracy. Wbudowana licencja na 8000 zmiennych pozwala obsługiwać małe i średnie systemy automatyki wykorzystując funkcje obsługi alarmów, receptur, skryptów oraz animacji obiektów graficznych. Wbudowane funkcja Control pozwala na wykonywanie algorytmów sterowania przygotowanych w 5 językach programowania zgodnych z IEC: LD, SFC, ST, IL oraz FBD. Obsługa sygnałów I/O realizowana jest przy pomocy zewnętrznych układów wejść/wyjść podłączanych do wbudowanego w QuickPanel+ portu szeregowego lub Ethernet.

QuickPanel+ jest pierwszym rozwiązaniem, które wyposażone jest w nowy system operacyjny Windows EC7 oraz obsługę HTML 5. Daje to nowe możliwości w zakresie raportowania, zdalnego dostępu do ekranów operatorskich z zewnątrz oraz szkolenia personelu z obsługi wykorzystując wybudowane w urządzenie opcje multimedialne (obsługa Audio In/Out oraz Video). Dostępne zasoby pozwalają obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane aplikacje wizualizacyjne szybko i płynnie, a interfejs operatorski wyposażony w matrycę MultiTouch obsługującą podstawowe gesty znacząco upraszczają obsługę panelu.

 

„Zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu Napędy i Sterowanie jest tego potwierdzeniem tego, że operatorzy, którzy, na co dzień pracują z interfejsami operatorskimi, oczekują od tych urządzeń czegoś więcej niż tylko wizualizacji. Łatwa i intuicyjna obsługa oraz wbudowane mechanizmy pozwalające na wsparcie operatora podczas wykonywania codziennych prac to elementy coraz bardziej pożądane w każdym systemie automatyki”

podsumowuje Piotr Adamczyk, Menedżer Produktu w firmie ASTOR.

 


Więcej informacji o QuickPanel+ na stronie produktu: www.astor.com.pl/quickpanel

Kontakt

Piotr Adamczyk
Specjalista ds. systemów sterowania, ASTOR
tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone