Astraada HMI Panel PC laureatem nagrody Produkt Roku 2014 czasopisma Control Engineering

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez magazyn Control Engineering, w kategorii panele operatorskie zwyciężył komputer przemysłowy Astraada HMI Panel PC AS47C19. W głosowaniu wzięło udział blisko 1500 osób, co jest rekordowym wynikiem w historii konkursu. Zwycięzców wyłoniono spośród 78 produktów w 15 różnych kategoriach.

Astraada HMI Panel PC to zintegrowane urządzenia, w skład których wchodzi ekran dotykowy oraz komputer PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7. Urządzenia dedykowane są do zastosowań przemysłowych, w takich dziedzinach jak sterowanie i wizualizacja wymagających procesów technologicznych, ale również jako punkty informacyjne lub terminale sprzedaży. Charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, a ich obudowy wykonane zostały z metalu lub opcjonalnie ze stali nierdzewnej. HMI przeznaczone są do użytku w trudnych warunkach środowiskowych tj. wysoka temperatura, zapylenie i wilgotność, zapewniając zainstalowanym aplikacjom stabilną i niezawodną pracę.

Astraada HMI Panel PCAstraada Panel PC może zostać doposażony w oprogramowanie Acronis True Image, umożliwiające tworzenie obrazów dysków twardych wraz systemami operacyjnymi, aplikacjami (np. Wonderware InTouch, Historian) oraz ustawieniami użytkowników. W przypadku utraty całości lub części danych, możliwe jest przywrócenie pierwotnego stanu komputera bez konieczności instalacji systemu operacyjnego i oprogramowania.

Jeśli instalacja wymaga wyeliminowania elementów mechanicznych z komputera przemysłowego Astraada Panel PC, istnieje możliwość zamówienia dysku SSD o pojemności 64 lub 128 GB. Oprócz braku ruchomych elementów, dyski SSD zapewniają szybki dostęp do aplikacji oraz znacznie krótszy czas uruchamiania systemu w porównaniu do tradycyjnych modeli z talerzami.

Dyski twarde umieszczane we wnętrzu komputerów Astraada PC przystosowane są do pracy ciągłej w trybie 24/7. Dedykowane nośniki danych posiadają dłuższą żywotność od standardowych modeli dzięki zastosowanym komponentom, a tym samym znacznie rzadziej ulegają awariom.

Dyplom CE Astraada HMI Panel PC

 

"Komputery przemysłowe Astraada łączą w sobie 2 podstawowe cechy niezbędne we współczesnych systemach produkcyjnych: wydajność i funkcjonalność. Zwycięstwo w tegorocznej edycji konkursu Control Engineering jest tego potwierdzeniem." – podsumowuje Wojciech Trojniar, Menedżer Produktu w firmie ASTOR.

 

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja. Oprócz eksperckiego jury wywodzącego się z kręgów naukowych, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użytkowania oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem.

Więcej informacji na stronie: www.astor.com.pl/produkty/sterowanie/komputery-przemyslowe/astraada-hmi-panel-pc.html

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone