Nowość w ekonomicznych systemach SCADA – Wonderware InTouch Machine Edition


Doskonałym rozszerzeniem oferty oprogramowania przemysłowego Wonderware jest uniwersalne, ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie do wizualizacji prostych procesów przemysłowych – Wonderware InTouch Machine Edition. To wszechstronne oprogramowanie, które zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji SCADA i HMI, a także możliwość zdalnego dostępu do danych dla wielu użytkowników w tym samym czasie.

Jedną z wyróżniających się funkcjonalności InTouch Machine Edition jest współpraca z innymi znanymi produktami Wonderware, w tym z Platformą Systemową Wonderware, lokalną bazą danych Historian oraz rozwiązaniem przechowywania danych w chmurze Wonderware Online. Wszystkie dane mogą być agregowane i analizowane, dzięki natywnej komunikacji z bazami danych Wonderware. Dodatkowo, InTouch ME może pracować jako klient wizualizacyjny Platformy Systemowej, a jego wbudowany i dedykowany driver zapewnia ich komunikację bez zużywania zmiennych samej Platformy.

Twórcy kompaktowych aplikacji i systemów sterowania docenią także szybkość tworzenia zarówno ekranów, jak i logiki sterowania, a wskutek łatwości przenoszenia projektów, InTouch ME sprawdzi się jako wizualizacja seryjnie produkowanych urządzeń i maszyn.

Wonderware InTouch Machine Edition ma cechę łatwego tworzenia systemów ze zdalnymi dostępami i daje możliwość korzystania z trzech typów zdalnych dostępów z różnych urządzeń w tym samym czasie: Secure Viewer, Web Client oraz Mobile Access. Każde z nich daje ten sam doskonały efekt – podgląd danych w czasie rzeczywistym.

Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest Web Client, czyli dostęp do aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki swej funkcjonalności, pozwala na dostęp do wizualizacji włączonej na licencji Runtime z innego komputera niż stacja operatorska w tej samej sieci. Kolejne rozwiązanie – Mobile Access – to dostęp, który może być wykorzystywany przez smartfony oraz tablety dzięki przeglądarkom internetowym korzystającym z nowoczesnej technologii HTML5. Ostatnie rozwiązanie to Secure Viewer, czyli instalowana aplikacja na komputerze, która bezpośrednio łączy się do przygotowanej wizualizacji. Automatyczny dostęp oraz różnorodność metod zdalnego dostępu do danych procesowych w InTouch ME, zwiększa funkcjonalność i atrakcyjność całego rozwiązania.

Wonderware InTouch Machine Edition jest elastycznym i skalowalnym interfejsem SCADA/HMI, zaprojektowanym z myślą o dostarczaniu prostych wizualizacji do małych i średnich systemów oraz aplikacji do małych urządzeń wbudowanych w maszyny. Dzięki kompletnemu zestawowi narzędzi do projektowania aplikacji i możliwości pracy na różnych systemach operacyjnych, sprawdzi się w każdej branży.

Kontakt

Maja Jóźwik
Menedżer produktu, ASTOR
tel: 12 424 00 69
e-mail: maja.jozwik@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone