PACSystems RX3i - znany sterownik teraz w zestawie startowym

PACSystems RX3i to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kontrolerów PAC dostarcznych do aplikacji automatyki. Już ponad 3000 systemów z tym kontrolerem działa m.in. u ponad 300 naszych klientów, takich jak m.in.: PGE, Alstom, Grupa AZOTY, ArcelorMittal, MPWiK Warszawa, Tymbark, Colgate-Palmolive, 3M czy CAN-PACK. Dlaczego klienci wybierają RX3i?

1. Prosta konfiguracja i programowanie

Intuicyjność oprogramowywania sprawia, że proces nauki konfiguracji i programowania jest szybki i łatwy. Dodatkowym wsparciem dla początkujących są wizardy konfiguracyjne oraz bardzo rozbudowany system pomocy. Kontroler RX3i obsługuje języki LD, IL, FBD, C, a programowanie może odbywać się na ruchu z wykorzystaniem funkcji test mode. Umiejętność konfiguracji i programowania systemów sterowania światowej klasy to duża przewaga konkurencyjna dla integratorów automatyki. Potrzebujesz jeszcze więcej wsparcia? W ASTORze mamy dedykowanego inżyniera wsparcia technicznego w zakresie tego produktu.

2. Kontroler zgodny z Industry 4.0

RX3i jest zgodny z ogólnoeuropejskim trendem budowy systemów sterowania Industry 4.0. Dla RX3i oznacza to otwartą, ale jednocześnie bezpieczną komunikację w oparciu o OPC-UA, Profinet oraz elastyczną architekturę, pozwalającą na łatwe dopasowanie systemu do potrzeb obiektu (sterowania scentralizowane, rozproszone, praca w układzie redundancji, praca jako stacja procesowa systemów Hybrid DCS). Wykorzystywanie już teraz systemów sterowania zgodnych z Industry 4.0 to solidny fundament do ich dalszego, łatwego rozwoju w przyszłości.

3. 5-letni okres gwarancyjny dla RX3i

Gwarancją najwyższej jakości oraz niezawodności kontrolerów RX3i oraz paneli operatorskich QuickPanel+ jest 5-letni okres gwarancyjny, jakim GE Automation & Controls obejmuje wszystkie produkty tych serii. Inwestując w produkty najwyższej jakości, zapewniasz sobie i swojej instalacji pewność działania i spokój na długie lata.

4. Kompatybilność z systemami GE

Kontroler RX3i jest kompatybilny ze wszystkimi innymi systemami sterowania od GE Automation & Controls. Może obsługiwać programy sterujące przygotowane w starszych środowiskach narzędziowych na inne serie urządzań. Szczególnie ceniona przez użytkowników jest możliwość łatwej migracji systemów sterowania 90-30 do RX3i. Modernizuj swoje systemy, aby zapewniać im dostępność i wsparcie na najwyższym poziomie.

Teraz RX3i jest dostępny w zestawie startowym - do nauki programowania i do natychmiastowego uruchomienia w dowolnej aplikacji.

3 powody, dla których warto kupić zestaw startowy RX3i:

  • intuicyjne programowanie i konfiguracja,
  • kompletny zestaw gotowy do uruchomienia w aplikacji,
  • możliwa rozbudowa o moduły komunikacyjne i sygnałowe.

Elementy składowe zestawu startowego AS695RX3IKIT-PR:

  • IC695CPE302 – jednostka centralna z 2 MB pamięci RAM, 2 MB pamięci Flash, 1x Ethernet, 1x RS232, 1x USB, moduł inteligentnego podtrzymania pamięci RAM
  • IC695PSD040 – zasilacz systemowy 24 VDC
  • IC695CHS007 – kaseta montażowa 7-gniazdowa
  • IC694MDL645 - moduł 16 wejść cyfrowych (24 VDC; 7ms; logika dodatnia/ujemna)
  • IC694MDL740 – moduł 16 wyjść cyfrowych (12/24 VDC; 0.5 A; logika dodatnia)
  • ME95MBP001-DEMO – licencja 90-dniowa na Proficy Machine Edition Professional

 


Czytaj więcej o RX3i

Dowiedz się więcej

Piotr Adamczyk
Specjalista ds. systemów sterowania, ASTOR
tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone