PACSystems RX3i - znany sterownik teraz w zestawie startowym

PACSystems RX3i to jeden z najbardziej solidnych kontrolerów na rynku, od GE Automation & Controls. Już ponad 2400 systemów z tym kontrolerem działa m.in. u ponad 300 naszych klientów, takich jak m.in.: PGE, Alstom, Grupa AZOTY, ArcelorMittal, MPWiK Warszawa, Tymbark, Colgate-Palmolive, 3M czy CAN-PACK
Dlaczego klienci wybierają RX3i od GE Automation & Controls? Nie tylko ze względu na 5 lat gwarancji i pełną zgodność z Industry 4.0.

1. Prosta konfiguracja i programowanie

Intuicyjność oprogramowywania sprawia, że proces nauki konfiguracji i programowania jest szybki i łatwy. Dodatkowym wsparciem dla początkujących są wizardy konfiguracyjne oraz bardzo rozbudowany system pomocy. Kontroler RX3i obsługuje języki LD, IL, FBD, C, a programowanie może odbywać się na ruchu z wykorzystaniem funkcji test mode. Umiejętność konfiguracji i programowania systemów sterowania światowej klasy to duża przewaga konkurencyjna dla integratorów automatyki. Potrzebujesz jeszcze więcej wsparcia? W ASTORze mamy dedykowanego inżyniera wsparcia technicznego w zakresie tego produktu.


2. Pełna wersja narzędzia Proficy Machine Edition

Dostarczana w ramach zestawu startowego licencja Proficy Machine Edition Professional Suite w najnowszej wersji pozwala na konfigurację wszystkich urządzeń z oferty GE Automation & Controls: sterowników PLC, kontrolerów PAC, paneli HMI oraz układów I/O, a także systemów redundantnych. Licencja nie posiada ograniczeń czasowych i można ją zainstalować na sprzęcie PC średniej klasy. Oprócz nauki programowania, licencja służy także do serwisowania urządzeń na innych instalacjach przemysłowych.

3. Kontroler zgodny z Industry 4.0

RX3i jest zgodny z ogólnoeuropejskim trendem budowy systemów sterowania Industry 4.0. Dla RX3i oznacza to otwartą, ale jednocześnie bezpieczną komunikację w oparciu o OPC-UA, Profinet oraz elastyczną architekturę, pozwalającą na łatwe dopasowanie systemu do potrzeb obiektu (sterowania scentralizowane, rozproszone, praca w układzie redundancji, praca jako stacja procesowa systemów Hybrid DCS). Wykorzystywanie już teraz systemów sterowania zgodnych z Industry 4.0 to solidny fundament do ich dalszego, łatwego rozwoju w przyszłości.

4. 5-letni okres gwarancyjny dla RX3i i QuickPanel+

Gwarancją najwyższej jakości oraz niezawodności kontrolerów RX3i oraz paneli operatorskich QuickPanel+ jest 5-letni okres gwarancyjny, jakim GE Automation & Controls obejmuje wszystkie produkty tych serii. Inwestując w produkty najwyższej jakości, zapewniasz sobie i swojej instalacji pewność działania i spokój na długie lata.

5. Kompatybilność z systemami GE

Kontroler RX3i jest kompatybilny ze wszystkimi innymi systemami sterowania od GE Automation & Controls. Może obsługiwać programy sterujące przygotowane w starszych środowiskach narzędziowych na inne serie urządzań. Szczególnie ceniona przez użytkowników jest możliwość łatwej migracji systemów sterowania 90-30 do RX3i. Modernizuj swoje systemy, aby zapewniać im dostępność i wsparcie na najwyższym poziomie.


Teraz RX3i jest dostępny w zestawie startowym - do nauki programowania i do natychmiastowego uruchomienia w dowolnej aplikacji.


3 powody, dla których warto kupić zestaw startowy RX3i:

  • intuicyjne programowanie i konfiguracja,
  • kompletny zestaw gotowy do uruchomienia w aplikacji,
  • możliwa rozbudowa o moduły komunikacyjne i sygnałowe.


Elementy składowe zestawu startowego AS695RX3IKIT-PR:

  • IC695CPE305 – jednostka centralna z 5 MB pamięci RAM, 5 MB pamięci Flash, 1x Ethernet, 1x RS232, 1x USB, moduł inteligentnego podtrzymania pamięci RAM
  • IC694PSD040 – zasilacz systemowy 24 VDC
  • IC695CHS007 – kaseta montażowa 7-gniazdowa
  • IC694MDL660 – moduł 32 wejść dyskretnych 24 VDC z rozbudowaną diagnostyką
  • IC694MDL754 – moduł 32 wyjść dyskretnych 24 VDC z wbudowanym zabezpieczeniem przed zwarciem i przeciążeniem
  • IC694TBB032 – terminale przyłączeniowe dla modułów wejść i wyjść dyskretnych
  • IC646MPP001 – oprogramowanie narzędziowe Proficy Machine Edition Professional ver 8.6

 


Czytaj więcej o RX3i

Dowiedz się więcej - zadzwoń 12 424 00 66

Kontakt

Piotr Adamczyk
Specjalista ds. systemów sterowania, ASTOR
tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone