QuickPanel+ 6” – nowy panel operatorski od GE Automation&Controls

 

Oferta paneli operatorskich QuickPanel+ została rozbudowana o nowy 6" model przeznaczony dla użytkowników poszukujących urządzeń o wysokiej wydajności i atrakcyjnej cenie.

QuickPanel PLUS copy

Zastosowana technologia zapewnia wyższą wydajność, która daje nowe możliwości w zakresie wizualizacji, sterowania oraz efektywnej i intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych. Podobnie jak pozostałe panele serii QP+, model ten standardowo posiada funkcję View do wizualizacji oraz Control do wykonywania logiki (zintegrowana funkcja PLC z IEC 31113-1).

Standardowo zabudowane porty szeregowe oraz Ethernet obsługują ponad 40 popularnych protokołów komunikacyjnych, dzięki czemu integracja panelu jest możliwa także z systemami sterowania innych dostawców. Elementem, który bardzo mocno wyróżnia QP+ na tle innych dostawców, jest zdalny dostęp do panelu i zgromadzonych w nim danych, który możliwy jest z urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych z poziomu przeglądarki internetowej. Dodatkowo panel posiada standardowo wbudowaną funkcję remote desktop connection.

 

Parametry techniczne QuickPanel+ 6"

quick panel 6 parametry

 

Bogate możliwości multimedialne i obsługa HTML5 pozwalają na wykorzystanie panelu nie tylko jako interfejsu pomiędzy człowiekiem i maszyną, ale i urządzenia, na którym można wyświetlić filmy szkoleniowe i instruktażowe.


Więcej informacji o QuickPanel+ na stronie produktu: www.astor.com.pl/quickpanel

Kontakt

Piotr Adamczyk
Specjalista ds. systemów sterowania, ASTOR
tel: 12 424 00 66
e-mail: piotr.adamczyk@astor.com.pl

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone