ASTOR na Targach Edukacji Nowoczesnej „TEN 2013” « Wróć do O Nas

Firma ASTOR została partnerem Targów Nowoczesnej Edukacji, które rozpoczną się w krakowskim kinie „Kijów Centrum" 12 grudnia br. o godz. 9:30. Organizatorem wydarzenia są Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oraz Europejskie Forum Studentów AEGEE. Przedstawiciele ASTORa wprowadzą gości targów w świat nowoczesnej robotyki i automatyki.

Targi skierowane są do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o informacje wykraczające poza podręczniki akademickie. Celem targów jest promocja niestandardowych, nowatorskich rozwiązań edukacyjnych. Podczas interaktywnych prezentacji prelegenci będą m.in. budować urządzenia, tworzyć żywe modele, pokazywać nowe media, grać oraz wykorzystywać nowoczesne techniki komunikacyjne, a publiczność będzie w tych wystąpieniach aktywnie uczestniczyć.

Wśród poruszanych tematów znajdą się na przykład: podnoszenie kompetencji poprzez kontakt z nowymi mediami, nauka technik improwizacji skutecznych w życiu codziennym, możliwości rozrywki interaktywnej, kreatywna zabawa i efektywna nauka oraz zdobywanie umiejętności nowoczesnej komunikacji i współpracy w grupie. W trakcie szkolenia pt. „Automatyk i Robotyk – zawód przyszłości", Stefan Życzkowski - prezes firmy ASTOR - omówi na przykładzie własnych doświadczeń możliwości, jakie potencjalnie mają absolwenci kierunków technicznych na rynku pracy.

Stefan Zyczkowski - prezes ASTOR - w ASTOR Innovation RoomStefan Życzkowski - prezes ASTOR - w ASTOR Innovation Room

Warto zaznaczyć, że firma ASTOR zajęła trzecie miejsce w wynikach badania polskiego Instytutu Great Place to Work, otrzymując tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2013.

W trakcie targów będzie można także spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm oraz jednostek edukacyjnych, które w praktyce wykorzystują innowacyjne, nowoczesne rozwiązania w zakresie edukacji.

Termin zgłoszeń: 6 grudnia 2013 r.

Zgłoszenia można przesyłać na adres edukacja@marr.pl. Termin zgłoszeń upływa 6 grudnia.

Więcej informacji na: www.marr.pl oraz na Facebooku TEN 2013Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone