Warsztaty projektowe z ASTORem w ramach Akademii Młodego Project Managera « Wróć do O Nas

Firma ASTOR została partnerem III edycji Akademii Młodego Project Managera – cyklu profesjonalnych, bezpłatnych szkoleń z zakresu Zarządzania Projektami dla studentów ostatnich lat z krakowskich uczelni. W ramach warsztatu praktycznego „Budowa zrobotyzowanej linii do paletyzacji kartonów" będzie można spróbować swoich sił przy opracowaniu projektu z wykorzystaniem robota Kawasaki. Dodatkowo do wygrania będą specjalistyczne szkolenia o wartości 7 tys. złotych.

Warsztaty dla studentów odbędą się 14 grudnia br. w ASTOR Innovation Room (AIR) – nowo otwartym laboratorium robotyki i technologii IT, gdzie zobaczyć można roboty przemysłowe w aplikacjach spawania, paletyzacji i pakowania. Aplikacje działające w AIR są oparte na robotach Kawasaki i EPSON, nadzorowane przez sterowniki GE Intelligent Platforms oraz oprogramowanie SCADA i MES firmy Wonderware.

Podczas warsztatu praktycznego w AIR studenci będą opracowywać projekt zrobotyzowanej linii, w której robot wyposażony w odpowiedni chwytak paletyzuje kartony na europalecie.

AMPM - Robot Kawasaki ZD130S w AIRRobot Kawasaki ZD130S w ASTOR Innovation Room

W dalszej części procesu kartony doprowadzane są w obszar pracy robota taśmociągiem, a europaleta z towarem, transportowana przenośnikiem rolkowym, trafia pod owijarkę, która w trybie automatycznym zabezpiecza towar, przygotowując paletę do transportu. Nadrzędny system sterowania, komunikujący się z robotem oraz wyspami układów wejść/wyjść rozmieszczonymi w różnych miejscach linii, będzie sterować całym procesem. Dane z linii będą udostępniane do systemu nadzorującego SCADA.

W czasie warsztatu odbędzie się także konkurs z nagrodami w postaci specjalistycznych szkoleń z zakresu GE, Wonderware oraz Kawasaki, ufundowanymi przez firmę ASTOR.

W warsztatach będzie mogło wziąć udział 40 uczestników Akademii Młodego Project Managera. Rejestracja na warsztaty zakończyła się 21 października br.

Więcej informacji na stronie: ampm.grupapm.pl.

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone