Trwa końcowe odliczanie do finału XV edycji Konkursu ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową! « Wróć do O Nas

Tylko do 10 października br. studenci kierunków technicznych oraz uczniowie szkół średnich o profilu technicznym mogą zgłaszać swoje prace dyplomowe do konkursu firmy ASTOR. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i szansa na udany początek kariery zawodowej.

Firma ASTOR organizuje konkurs od 1998 roku, zachęcając przyszłych inżynierów do tworzenia swoich prac dyplomowych w oparciu o rozwiązania globalnych dostawców, z którymi współpracuje. Osoby decydujące się na wykonanie takiej pracy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i techniczne specjalistów z firmy ASTOR.

ASTOR - Konkurs PracOd dwóch lat rozszerzona została formuła konkursu, dzięki czemu prace mogą zgłaszać także uczniowie szkół średnich o profilu technicznym. W ten sposób firma ASTOR chce zachęcić młodzież do poznawania tajników automatyki, robotyki oraz oprogramowania przemysłowego.

Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Jury konkursu niezmiennie ocenia: innowacyjność, poziom technicznego wykonania pracy, możliwość wdrożenia rozwiązania w praktyce, złożoność opisywanego zagadnienia, ilość produktów z oferty ASTOR wykorzystanych w pracy, poziom integracji poszczególnych elementów systemu oraz stopień wykorzystania zaawansowanych funkcji produktów.

Prace nagradzane w Konkursie ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową prezentują bardzo wysoki poziom merytoryczny, obejmują oryginalne rozwiązania i niejednokrotnie są wdrażane w przemyśle, a w większości przypadków stanowią o rozwoju kariery zawodowej absolwenta. Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu są również obecni pracownicy firmy ASTOR.

Konkurs ASTOR na Najlepsza Pracę Dyplomową został wyróżniony w Raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki."

Prace do tegorocznej edycji należy zgłaszać do 10 października 2013 r.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.konkurs.astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone