Moc technologii na AGH « Wróć do O Nas

ASTOR, dystrybutor nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, zaprasza na cykl seminariów adresowanych do wszystkich studentów, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy technicznej. Każdy miłośnik nowoczesnych technologii znajdzie coś dla siebie wśród 4 zaplanowanych na ten rok spotkań.

Partnerami inicjatywy są: Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Koło Naukowe INTEGRA. Pierwsze seminarium odbędzie się 6 maja o godzinie 16:00, w sali wykładowej H24 w budynku B1 Wydziału EAIiIB przy AGH.

„Pierwszy wykład będzie dotyczył funkcjonowania, typowych wymagań oraz problemów pojawiających się w codziennym życiu zakładu produkcyjnego. Studenci dowiedzą się, jaka jest idea i cel optymalizacji w procesie produkcyjnym" – zachęca Arkadiusz Rodak, specjalista ds. oprogramowania przemysłowego w firmie ASTOR, prelegent pierwszego seminarium. Poruszone zostaną także biznesowe aspekty związane z przygotowaniem do wdrożenia oprogramowania przemysłowego: przygotowanie uzasadnienia biznesowego, ocena efektywności projektu, obliczenie wskaźnika ROI (Return On Investment). Wykład będzie wprowadzeniem do serii spotkań, na których szczegółowo omawiane będą konkretne technologie wspierające produkcję.

Firma ASTOR od wielu lat angażuje się w propagowanie praktycznej wiedzy wśród studentów uczelni technicznych. To już drugi cykl warsztatów „Moc technologii na AGH", organizowany we współpracy z Kołem Naukowym INTEGRA.

„Cieszący się dużym zainteresowaniem wśród studentów ubiegłoroczny cykl wykładów powraca w nowej odsłonie. Konfrontacja wiedzy wyniesionej ze studiów z prezentacją najnowszych rozwiązań stosowanych w przemyśle z pewnością ukierunkuje przyszłych inżynierów na właściwe ścieżki kariery i rozwoju." – komentuje Rafał Wędrychowicz z Koła Naukowego INTEGRA, Ambasador firmy ASTOR na AGH. „Największą wartość dla studentów stanowi prezentacja nowoczesnego sprzętu oraz możliwość własnoręcznego sterowania robotem przemysłowym. Niewątpliwym atutem spotkań są dyskusje ze specjalistami, zajmującymi się na co dzień nowoczesnymi technologiami." – dodaje.

Plan warsztatów „Moc technologii na AGH":

• 6 maja – Optymalizacja Just-In-Time
• 13 maja – Inteligentne systemy sterowania
• 27 maja – Przyjazna robotyka
• 3 czerwca – Technologie informatyczne w przemyśle

Miejsce: budynek B1, sala wykładowa H24

Start: godz. 16:00

Wstęp wolny!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone