Ja (i) Robot « Wróć do O Nas

Trzecie seminarium z cyklu "Moc Technologii na AGH" już w najbliższą środę, 30 maja. Przyjazna robotyka to temat rozbudzający wyobraźnię każdego młodego inżyniera. Partnerami inicjatywy seminariów z ASTORem są: Katedra Automatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej i Koło Naukowe INTEGRA.

plakat promocyny 2Celem seminarium jest „zaprzyjaźnienie się” studentów z zasadami działania, budową
i kinematyką robotów Kawasaki, na co dzień wykorzystywanych w przemyśle.
„Podczas wykładu przyjrzymy się mechanice 6-osiowych robotów antropomorficznych. Rozłożymy na części pierwsze robota RS005L, zaglądając do jego elementów konstrukcyjnych – od przekładni do serwonapędów.” – komentuje współprowadzący wykład - Dariusz Biega, specjalista ds. serwisu robotów przemysłowych w firmie ASTOR. Paweł Handzlik, specjalista ds. robotów przemysłowych dodaje: „Pokażemy też, jak programować stanowiska zrobotyzowane w trybie offline, bazując na możliwościach oprogramowania K-Roset. Postaramy się zaspokoić głód wiedzy najbardziej wymagających studentów.”

Seminarium rozpoczyna się o godzinie 17:30, w sali wykładowej 201 budynku D6 Wydziału EAIiE przy AGH. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich studentów kierunków technicznych!!!

 Plan wykładów Moc technologii na AGH:

30 maja – Przyjazna robotyka
13 czerwca – Inteligentne systemy sterowania

Do tej pory, w ramach cyklu odbyły się dwa wykłady: Optymalizacja Just-In-Time oraz Technologie informatyczne w przemyśle

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone