Moc technologii na AGH! « Wróć do O Nas

ASTOR, dystrybutor rozwiązań dla przemysłu, zaprasza na cykl seminariów adresowanych do wszystkich studentów, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy technicznej. Każdy miłośnik nowoczesnych technologii znajdzie coś dla siebie wśród 4 zaplanowanych na ten rok spotkań. Partnerami inicjatywy jest Katedra Automatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej i Koło Naukowe INTEGRA. Pierwsze seminarium już 9 maja o godzinie 17:30, w sali wykładowej 201 budynku D6 Wydziału EAIiE przy AGH.

Plakat promocyjnyInicjatywa spotkań dla studentów, przybliżających współczesne trendy w automatyce przemysłowej nie jest nowa dla firmy ASTOR.

„Od wielu lat, w ramach współpracy ASTORa z placówkami dydaktycznymi, nasi eksperci prowadzą wykłady na zaprzyjaźnionych uczelniach w całej Polsce. Pierwszy raz jednak, dzięki zaangażowaniu Koła Naukowego INTEGRA, działającego przy AGH w Krakowie, udało się zaplanować cały cykl warsztatów.” – komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ASTOR. ”Przekrojowa tematyka spotkań stanowi niewątpliwy atut warsztatów. Podczas każdego seminarium, studenci będą mieli okazję nie tylko zaznajomić się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi na co dzień w przemyśle, ale też poznać tajniki efektywnego planowania produkcji, co niewątpliwie przyda im się w przyszłości zawodowej.”

 

Plan warsztatów Moc technologii na AGH:

9 maja – Optymalizacja Just-In-Time
23 maja – Technologie informatyczne w przemyśle
30 maja – Przyjazna robotyka
13 czerwca – Inteligentne systemy sterowania

Miejsce: budynek D6, sala wykładowa 201
START: 17:30. Wstęp wolny.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone