ASTOR pobiegł za Żubrem :)

Ponad 1000 osób wystartowało w VI Biegu w Pogoni za Żubrem, który został zorganizowany 29 czerwca w niepołomickich okolicznościach przyrody. W imponującej temperaturze prawie 30 st. C. dzielni biegacze i kijkowcy (uzbrojeni w kijki do nordic walkingu) pokonali jedną z dwóch tras: 8 lub 15 km. Dzięki firmie ASTOR, która została głównym partnerem wydarzenia, zorganizowano także Mistrzostwa Polski Automatyków i Robotyków.

Przez trzy ostatnie lata ASTOR wspierał organizację Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, zawodów wspinaczkowych organizowanych przez krakowski Klub Wysokogórski. Wydarzenie to stało się największą imprezą plenerową tego typu w Polsce. W tym roku wsparliśmy Krakowski Klub Biegacza Dystans w organizacji Biegu w Pogoni za Żubrem, który już szósty raz z rzędu odbył się w Niepołomicach i Puszczy Niepołomickiej.

VI Bieg w pogoni za Zubrem
...i wystartowali :)

Ogólna liczba uczestników (w tym biegi dzieci i młodzieży) znacznie przekroczyła 1000. Gorąca atmosfera Biegu to nie tylko zasługa biegaczy i licznych grup kibiców, ale też słonecznej pogody i temperatury powietrza przekraczającej 30 st. C.

Bieg „Ósemka z Astorem" na dystansie 8 km ukończyło 350 zawodników, a w ramach tego biegu rozegrano również pierwsze Mistrzostwa Polski Automatyków i Robotyków o Puchar Prezesa ASTOR, w których zwyciężył Dominik Piwowarczyk oraz Patrycja Stępak. Bieg główny - na dystansie 15 km - ukończyło aż 525 zawodników, a zwycięzcami zostali: Artur Kern i Agnieszka Cader.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim biegaczom i kijkowcom za chęci, trud przygotowań i udział w Biegu w Pogoni za Żubrem. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja spotkać się w równie dużym gronie i rywalizować zgodnie z duchem sportu" - podsumowuje Monika Maciejek, koordynator wydarzenia po stronie ASTOR i jednocześnie zdobywczyni III miejsca w Mistrzostwach Polski Automatyków i Robotyków.

Bieg był również okazją do rywalizacji i integracji dla pracowników naszej firmy, których wystartowało aż 12. Drużyna ASTOR Sport Team uprawia sport nie tylko dla zdrowia i przyjemności, ale także w szczytnym celu – wspierając pomoc doświadczonym przez los osobom w ramach działalności charytatywnej.

ASTOR Sport Team 2014
ASTOR Sport Team w 2 odsłonach

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.