Dzień Dziecka w firmie ASTOR

Rzadko zdarza się, żeby Prezes dobrowolnie zrzekł się swojego stanowiska: w zasadzie nie dzieje się to nigdy bez ważnego powodu. Skoro więc taka właśnie „abdykacja" miała miejsce, przyczyna musiała być naprawdę niebagatelna. I była: oto 3. czerwca Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR, zrezygnował z pełnionej funkcji i oddał swój fotel podopiecznym Stowarzyszenia WIOSNA. Uczynił to z niebywałą wprawą – to przecież już kolejny rok, kiedy z okazji Dnia Dziecka uczniowie „wiosennej" Akademii Przeszłości przejmują we władanie tę krakowską firmę i jej oddziały.

ASTOR - Dzień DzieckaPomysł cyklicznej akcji pojawił się cztery lata temu – aktywnie wspierająca różnego rodzaju akcje charytatywne firma ASTOR postanowiła nie tylko pomagać „pośrednio", ale także sama zorganizować coś wyjątkowego. „Wykorzystaliśmy w tym celu współpracę z krakowskim Stowarzyszeniem WIOSNA. Wspólnie stworzyliśmy program, pokazujący dzieciom mającym trudności w nauce, jak wiele można zdziałać, starając się pokonać własne słabości i niepowodzenia." – mówi Małgorzata Hadwiczak, działająca w ASTORowej Drużynie Heart-Aktywnej.

Co roku kilkadziesiąt adeptów Akademii Przyszłości otrzymuje wizytówki jednodniowego Prezesa ASTOR, ma możliwość zwiedzenia całej firmy i spotkania z pracownikami każdego działu. Ale to nie wszystko: po zaznajomieniu się z „mocą pracy", przychodzi czas na „moc technologii".

„Staramy się, aby pobyt u nas był dla dzieci atrakcyjny – dlatego zwiedzanie kończymy w jednej z naszych sal szkoleniowych, gdzie każde z nich może samo spróbować sterować robotem przemysłowym" – dodaje Marcin Woźniczka z firmy ASTOR.

W tym roku na delegację Akademii Przyszłości czekała dodatkowa atrakcja: jako jedni z pierwszych mogli wejść do ASTOR Innovation Room - wyjątkowej przestrzeni pokazowej, w której buduje się i testuje innowacyjne rozwiązania podnoszące efektywność firm produkcyjnych.

ASTOR - Dzień Dziecka

Ponieważ takimi wrażeniami trzeba i warto się podzielić, na zakończenie naszego spotkania dzieci łączą się za pomocą wideokonferencji z innymi oddziałami firmy ASTOR, w których także goszczą podopieczni Stowarzyszenia WIOSNA.

ASTOR - Dzień Dziecka

„W założeniu miało to być spotkanie przynoszące radość przede wszystkim dzieciom. Jak to jednak zwykle bywa, rzeczywistość okazała się – i bardzo dobrze! – zaskakująca :) Nie tylko nasi goście dobrze się bawią i zbierają nowe doświadczenia: dla nas również to potężna dawka pozytywnej energii." – podsumowuje Małgorzata Hadwiczak.

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone