Poczuj MOC wspinania! IV Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Już w najbliższą sobotę, 11 maja, rozegrają się amatorskie zawody wspinaczkowe, poświęcone pamięci znanego wspinacza i grotołaza - Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody odbędą się w jednym z najpopularniejszych podkrakowskich rejonów wspinaczkowych – w rejonie Ostańców Jerzmanowickich. ASTOR już po raz trzeci został Głównym Sponsorem tego wydarzenia, organizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków.

ASTOR, dostawca nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, chętnie angażuje się w ciekawe i pełne wyzwań sportowe przedsięwzięcia. Od trzech lat ASTOR organizuje zimowe zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup, a sezon wiosenny poświęca wspinaczce skałkowej.

„Bycie głównym sponsorem i partnerem Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego ma dla nas szczególne znaczenie. Szczególne dlatego, że cechy, które charakteryzują ASTOR od momentu powstania firmy w 1987, to działanie długodystansowe, elastyczność i solidność oraz wytrzymałość. Te cechy są także potrzebne każdemu pasjonatowi wspinaczki." – komentuje Jarosław Gracel, dyrektor ds. marketingu i PR w firmie ASTOR.

IV Memoriał Andrzeja SkwirczyńskiegoMemoriał Andrzeja Skwirczyńskiego jest adresowany do amatorów - wszystkich chętnych, którzy w tym roku kończą 16 lat. Z tego powodu większość dróg, które będą pokonywać uczestnicy, jest dostosowana do umiejętności początkujących wspinaczy. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami etyki wspinaczkowej.

Paweł Ćwiąkała, kierownik zawodów z Klubu Wysokogórskiego Kraków zachęca: „W tym roku, dla odmiany, zapraszamy na Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego w rejon Ostańców Jerzmanowickich. Przygotowaliśmy ponad 160 dróg wspinaczkowych dla zawodników, w kilku grupach skalnych. Dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej z Jerzmanowic, baza zawodów znajduje się w centrum miejscowości, dlatego nawet lokalni mieszkańcy będą mogli dopingować zawodników!".

Po Memoriale, organizator zaprasza wszystkich chętnych do schroniska Brandysówka pod Sokolicą w Dolinie Będkowskiej na Jurajską Konferencję Medyczno-Techniczną „Kontuzja to nie koniec wspinania", zorganizowaną we współpracy Grupy Jurajskiej GOPR i Kliniki Św. Łukasza.

Serdecznie zapraszamy, życząc słonecznej pogody!

Więcej informacji:
.: o IV Memoriale Andrzeja Skwirczyńskiego: kw.krakow.pl/memorial/2013/
.: o Jurajskiej Konferencji Medyczno-Technicznej: www.kontuzja-niekoniecwspinania.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone