ASTOR zaprasza do bicia rekordów na stoku

Firma ASTOR zaprasza na III zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup 2013. Poprzednie edycje pokazały, że związani na co dzień z przemysłem, pracownicy działów utrzymania ruchu, automatyki czy robotyki mają w sobie sportowego ducha rywalizacji. Do wspólnego szusowania na stoku ASTOR zachęca całe rodziny. Zawody ASTOR Winter Cup 2013 o puchar Prezesa ASTORa odbędą się 10 marca 2013 na stacji narciarskiej Czorsztyn Ski.

Cel, który przyświeca pomysłodawcy zawodów ASTOR Winter Cup 2013 to zaproszenie na stok przedstawicieli wszystkich branż przemysłu, którzy po godzinach z pasją oddają się białemu szaleństwu. W poprzednich edycjach zawodnikom towarzyszył gorący doping rodzin i znajomych, w tegorocznej edycji organizator apeluje o szczególny doping, tak potrzebny, kiedy GUS podaje najświeższe dane o produkcji przemysłowej.

Impreza ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stworzyć możliwość integracji przedstawicieli branży.
Podobnie jak w roku ubiegłym, zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu
z pewnością nie zabraknie sportowych emocji.
Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant
w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą rozgrywane w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych - oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca
na podium - czekają nagrody. Na kibiców, w tym tych najmłodszych, czekają atrakcje.

Szczegółowe informacje z regulaminem imprezy na stronie wydarzenia
www.astor.com.pl/wintercup
Do zobaczenia na stoku!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone