ASTOR dobroczynnie dla SZLACHETNEJ PACZKI

Tuż po wschodzie słońca, 7 listopada 2012 r., kilkuosobowa ekipa zmobilizowanych do działania kobiet i mężczyzn ruszyła z Krakowa, z ulicy Wygranej do Łodzi. Cel wyprawy: pomoc w szlachetnym wydarzeniu – tworzeniu najnowszego spotu, który poruszy Polskę i przekona Polaków, że każdy może zmienić świat na lepsze. Choćby był to świat jednego człowieka.

Po wielogodzinnej podróży zespół dotarł na miejsce, do hali pełnej sprzętu filmowego i ludzi, którzy montowali scenę z kartonowych pudeł.  Wszystko to działo się w Łódzkim Centrum Filmowym, na planie spotu reklamowego tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki – akcji dobroczynnej, organizowanej od 11 lat przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Firma ASTOR, która od lat zmienia polski przemysł, dostarczając sprzęt i oprogramowanie do automatyzacji i robotyzacji produkcji, tym razem przysłużyła się szczytnej idei zmieniania świata na lepszy, umożliwiając ekipie ze Stowarzyszenia WIOSNA dotarcie na czas na plan filmowy.

W spocie udział wzięli m.in. znani sportowcy: Jerzy Dudek oraz Adrian Zieliński. Emisja planowana jest w ramach kampanii rozpoczynającej się 17 listopada 2012 roku. Tego dnia udostępnione zostaną bazy danych z opisami sytuacji życiowej i potrzeb rodzin, wspieranych przez darczyńców w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.

Więcej informacji na temat SZLACHETNEJ PACZKI na stronie www.szlachetnapaczka.pl

ASTOR Sp. z o.o., od wielu lat wspiera Stowarzyszenie WIOSNA, będąc partnerem finansującym akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI (www.akademiaprzyszlosci.org.pl), drugiego obok SZLACHETNEJ PACZKI programu Stowarzyszenia. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI dzięki autorskiemu systemowi motywatorów zmiany i pracy armii wolontariuszy, w ciągu 10 lat działalności pomogła 4500 dzieciom uwierzyć w siebie.
Pracownicy ASTORa angażują się w akcję SZLACHETNA PACZKA, co roku przygotowując paczki dla kilku wybranych rodzin.

Plan spotu reklamowego SZLACHETNEJ PACZKI Na tle ściany blue-box w hali filmowej od prawej: Wojciech Kmiecik, Pełnomocnik Zarządu ds. PR firmy ASTOR oraz Krystian Stopka i Agata Kołomyjska - Stowarzyszenie WIOSNA. Ekipa ze Stowarzyszenia WIOSNA przed budynkiem hali filmowej Łódzkiego Centrum Filmowego. Drugi od lewej – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, ks. Jacek Stryczek.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone