Prezes ASTOR zdetronizowany!

Już od 3 lat, Dzień Dziecka oznacza poważne zmiany personalne w szeregach firmy ASTOR. Stefan Życzkowski – Prezes ASTOR ponownie dobrowolnie oddał władzę w firmie dzieciom - podopiecznym Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Jednodniowi Prezesi ASTOR zarządzali czterema biurami ASTORa: w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

Młoda kadra pojawiła się w firmie na skutek współpracy ASTORa i Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Uroczyste powitanie dzieci i ogłoszenie zmian w firmie ASTOR odbyło się w biurze prezesa – Stefana Życzkowskiego, który na ten jeden dzień abdykował na rzecz małych Jednodniowych Prezesów ASTOR, którym osobiście wręczył imienne wizytówki. W Katowicach, Warszawie i Wrocławiu – to dyrektorzy oddziałów na ten dzień podali się do dymisji, przekazując władzę Jednodniowym Prezesom. Łącznie zarządzanie firmą przejęło 25 Jednodniowych Prezesek i Prezesów.

Każdy nowo mianowany Jednodniowy Prezes miał okazję zrobienia pamiątkowego zdjęcia na fotelu prezesa i zadania pytania Stefanowi Życzkowskiemu. Ciekawość dzieci była tak duża, że odnotowano poślizg czasowy w skrupulatnie zaplanowanym harmonogramie. Następnie odbył się obchód po firmie, podczas którego dzieci zapoznały się z prawidłami funkcjonowania każdego z działów. A ponieważ Jednodniowi Prezesi sami stwierdzili, że: "praca prezesa wcale nie jest taka łatwa, jak się wydaje" – w wyniku losowania, dzieci odbyły krótki staż w poszczególnych działach, wcielając się rolę pracowników.

„Dzień Dziecka w ASTORze organizujemy już po raz trzeci, w ramach działalności charytatywnej firmy. To, że akcja aktywuje wszystkich pracowników firmy, z prezesem na czele, stanowi wielką wartość integracyjną. Największą radością dla nas, jak i wolontariuszy z Akademii Przyszłości, jest obserwowanie reakcji dzieci. Może się to wydać nieprawdopodobne, ale automatyka przemysłowa zdaje się mieć działanie terapeutyczne. Możliwość sterowania robotem przemysłowym, czy własnoręcznie programowanie sterownika - budzi w dzieciach pewność siebie. W tym roku - nieoczekiwanie dla wszystkich - furorę zrobiła folia bąbelkowa" – podsumowuje Milena Chudobska, Specjalista ds. Public Relations w firmie ASTOR, współorganizująca Dzień Dziecka w ASTORze.

Po półgodzinnym stażu, Jednodniowy Prezesi odbyli wideokonferencję z kolegami z oddziałów. Na koniec były zdjęcia, dyplomy i upominki.

WIOSNA przygotowała też nie lada niespodziankę: jedno z dzieci wygrało podwójną wejściówkę do strefy VIP na trening reprezentacji Włoch na stadion Cracovii. Radości nie było końca!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone