Skałko-szał i wspinaczkowi zapaleńcy

ASTOR – dystrybutor rozwiązań dla przemysłu, został sponsorem III Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego. Amatorskie zawody wspinaczkowe, poświęcone pamięci znanego wspinacza i grotołaza - Andrzeja Skwirczyńskiego - odbyły się w minioną niedzielę, 13 maja, w jednym z najpopularniejszych podkrakowskich rejonów wspinaczkowych - Dolinie Będkowskiej. Organizatorem wydarzenia był Klub Wysokogórski Kraków.

Skałko-szał i wspinaczkowi zapaleńcy - galeriaASTOR, znany dostawca rozwiązań dla przemysłu, chętnie wspiera ciekawe przedsięwzięcia, dając się poznać szerszej grupie odbiorców. Już drugi raz firma zaangażowała się więc w sponsoring zawodów wspinaczkowych. Mimo mistrzowskiej organizacji nie odbyło się bez perturbacji, a wszystko za sprawą płatającej figle - aury.

„Chwała meteorologom!” – podsumował Paweł Ćwiąkała, kierownik zawodów z Klubu Wysokogórskiego Kraków. „W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na zmianę pierwotnego terminu zawodów. Ostrzeżeni przez niesprzyjające prognozy pogody, przełożyliśmy zawody z soboty, 12 maja, na niedzielę. Dzięki temu uchroniliśmy zapał uczestników przed zgaszeniem przez intensywne opady deszczu!:)”

Ideą przyświecającą Memoriałowi Andrzeja Skwirczyńskiego jest umożliwienie sportowej rywalizacji wszystkim miłośnikom wspinaczki skałkowej. Z tego powodu większość dróg, dostosowana była do umiejętności nawet początkujących wspinaczy. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z zasadami etyki wspinaczkowej.

„Przepis na niezapomnianą wspinaczkową ucztę dla ciała i ducha? Garść pasji + piękne widoki + szczypta dobrych chęci.” – komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketingu i PR w firmie ASTOR. „Wystarczy tylko dodać, że w tym roku zgłosiło się 105 zespołów, aby wiedzieć, że III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego był strzałem w dziesiątkę!”

Rywalizacja zawodników polegała na pokonaniu jak największej liczby dróg wspinaczkowych, spośród określonych przez organizatorów. W zawodach klasyfikowane były wyłącznie zespoły dwuosobowe.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria Mieszana:

I miejsce

Zespół "DeLongi" w składzie Iwona Soczyńska (KW Warszawa) i Piotr Soczyński ( KW Warszawa) - 679 pkt. i 20 dróg.

II miejsce

Zespół "Omlet tiiim" w składzie Ola Niemiec (KS Korona/GM PZA) i Adrian Chmiała (Totem/Pajaksport.pl) - 653 pkt. i 18 dróg.

III miejsce

Zespół "Ekstrakcja" w składzie Joanna Olesiuk (KW Warszawa/AZS PW) i Piotr Lipiński (KW Warszawa/AZS PW) - 525 pkt. i 16 dróg.

Kategoria Żeńska:

I miejsce

Zespół "Jelon i Zając" w składzie Asia Klimas (KW Kraków) i Ilona Gawęda (KW Kraków) - 596 pkt. i 20 dróg.

II miejsce

Zespół "Cats Power" w składzie Justyna Gorzych ( KW Warszawa) i Sylwia Zarzycka ( KW Warszawa) - 508 pkt. i 17 dróg.

III miejsce

Zespół "COKOLWIEK" w składzie Marysia Haduch i Kamila Górowska - 435 pkt. i 13 dróg

Kategoria Męska:

I miejsce

Zespół "Andrzej Marcisz -Robert Nejman" w składzie Andrzej Marcisz ( KS Korona)  i Robert Nejman ( KW Warszawa) - 1100 pkt. i 35 dróg.

II miejsce

Zespół "Gulo Gulo” w składzie Marek Cincio ( KS Korona) i Paweł Wojtas ( KS Korona) - 1013 pkt. 30 dróg.

III miejsce

Zespół "Nie-Święci Mikołajowie" w składzie Mikołaj Pudo (KW Kraków) i Cezary Kluś ( KW Kraków) - 912 pkt. i 26 dróg.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone