ASTOR się wspina... III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Już w najbliższą niedzielę, 13 maja rozegrają się amatorskie zawody wspinaczkowe, poświęcone pamięci znanego wspinacza i grotołaza - Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody odbędą się w jednym z najpopularniejszych podkrakowskich rejonów wspinaczkowych - Dolinie Będkowskiej. ASTOR już po raz drugi został Głównym Sponsorem tego wydarzenia, organizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków.


ASTOR, znany dostawca rozwiązań dla przemysłu, chętnie angażuje się w ciekawe przedsięwzięcia, dając się poznać szerszej grupie odbiorców. Wzrasta między innymi sportowa aktywność firmy – od dwóch lat ASTOR organizuje zimowe zawody narciarskie ASTOR Winter Cup, a sezon letni poświęca wspinaczce skałkowej.

„Nie zastanawialiśmy się długo nad ponownym sponsorowaniem Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego. Ubiegłoroczny sukces zawodów – zarówno organizacyjny, jak i pod względem frekwencji – tylko nas upewnił, że warto. Aktywnie włączyliśmy się także
w promocję imprezy, zapraszając pasjonatów wspinania z grona naszych Partnerów
i Klientów.”– komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketingu i PR w firmie ASTOR.

Memoriał to zawody wspinaczkowe adresowane do wszystkich chętnych, którzy w tym roku kończą 16 lat. Szanse na zwycięstwo ma każdy. Nie braknie też miejsca dla kibiców.
Paweł Ćwikała, kierownik zawodów z Klubu Wysokogórskiego Kraków zachęca niezdecydowanych do udziału: „Rywalizacja zawodników polega na pokonaniu jak największej liczby dróg wspinaczkowych, spośród określonych przez organizatorów. Lista dróg i mini przewodnik zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom. W zawodach klasyfikowane są wyłącznie zespoły dwuosobowe.”

Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego jest adresowany do amatorów.
Z tego powodu większość dróg, które będą pokonywać uczestnicy jest dostosowana do umiejętności początkujących wspinaczy. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie
z zasadami etyki wspinaczkowej.

„Po raz drugi spotykamy się pod Sokolicą w Dolinie Będkowskiej. Po staremu? Mamy nadzieję, że entuzjazm i Genius loci Będkowskiej ponownie nie zawiodą. Jednak, wbrew pozorom, nowości nie zabraknie: przybyło wiele nowych dróg i pomysłów dróg
i ciekawych pomysłów, które uwzględniliśmy przy tworzeniu regulaminu” – zapewnia organizator.

Nie ma więc na co czekać: liny w dłoń i trzymajmy kciuki za słoneczną pogodę!

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji na temat III Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego: http://kw.krakow.pl/memorial/2012/
Link do relacji z II Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego: http://www.youtube.com/watch?v=WqqiFaOfntA


Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone