I po zawodach… drugie zawody narciarsko–snowboardowe ASTOR Winter Cup 2012

4 marca, na stoku w Kluszkowcach było gorąco, za sprawą II zawodów narciarsko – snowboardowych ASTOR Winter Cup 2012. Dopisała pogoda, zawodnicy stawili się w doskonałej dyspozycji, były sportowe emocje, doping kibiców, jednym słowem impreza się udała. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest firma ASTOR, dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki, informatyki i robotyki przemysłowej.

ASTOR Winter Cup 2012

ASTOR Winter Cup 2012
plik zip

Ośnieżony stok, słońce, na starcie - z grona 108 zgłoszonych, stawiło się 88 zawodników. Pod kolibą, kibice, trzymający kciuki za swoich bliskich i przyjaciół startujących w zawodach. Przed uczestnikami 2 przejazdy slalomem gigantem w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Cel zadania prosty – być jak najszybciej na mecie. Tak wyglądało ostatnie niedzielne przedpołudnie na stoku w Kluszkowcach. Kilka godzin doskonałej zabawy i prawdziwej sportowej rywalizacji, później ogłoszenie wyników i poznaliśmy zwycięzców II edycji zawodów ASTOR Winter Cup, a zostali nimi w poszczególnych grupach:

  • Grupa A, dzieci do 9 lat: Michał Cieślak
  • Grupa B, 10-13 lat: Maciej Wilski
  • Grupa E, młodzież męska 14-17 lat: Jan Życzkowski
  • Grupa F, kobiety do 34 lat: Agata Lange
  • Grupa G, kobiety: Magdalena Starczewska
  • Grupa H, mężczyźni do 34 lat: Mateusz Leszczyński
  • Grupa I, mężczyźni 35+: Marek Politański
  • Grupa M, snowboard mężczyźni: Patryk Lange

Było podium, uścisk prezesa, medale, puchary, dyplomy dla zawodników, jednak przede wszystkim satysfakcja z udziału w imprezie. Każdy zawodnik mógł również zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie. Zawody rozegrano w 8 grupach z rozróżnieniem na wiek, płeć oraz sklasyfikowanych na snowboard i narty. Najmłodszy uczestnik zawodów miał 6 lat.

ASTORowi ponownie udało się przyciągnąć na imprezę prawdziwych miłośników sportów zimowych, którzy jednocześnie związani są zawodowo z branżą automatyki, informatyki i robotyki. Sportowej imprezie towarzyszyły atrakcje i zabawy dla kibiców w tym dla najmłodszych, maluchy mogły skorzystać ze szkółki narciarskiej i zabaw prowadzonych przez animatorów z Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Pełna lista finalistów II zawodów ASTOR Winter Cup 2012 na stronie www.astor.com.pl/wintercup.

 

Organizator:

astor


Patronat honorowy:

Gmina Czorsztyn

czorsztyn

Patroni medialni:

aktywni  automatyka  ba  bip  ce  czasdzieci  im  mm  msi  narty  par  Robotyka AWC  showboard  ski  snowboardowe  snowboards

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone