ASTOR zaprasza na wspólne szusowanie

AWC2012-logo100x1004 marca, stok w Kluszkowcach wypełnią najlepsi, najaktywniejsi w branży automatyki, informatyki i robotyki – narciarze i snowboardziści, startujący w drugich zawodach ASTOR Winter Cup 2012. Organizatorem wydarzenia jest firma ASTOR, która do sportowej rywalizacji zaprasza wszystkich pracujących w branży miłośników białego szaleństwa. Zawodnicy zmierzą się w konkurencji - slalom gigant. Program ASTOR Winter Cup zakłada atrakcje nie tylko dla zawodników, ale i dla kibiców, w tym również tych najmłodszych. ASTOR zaprasza wszystkich chętnych z rodzinami, przyjaciółmi i partnerami w biznesie do udziału w najlepszej sportowej imprezie tej zimy!


Pomysłodawcą ASTOR Winter Cup jest prezes krakowskiej spółki ASTOR - Stefan Życzkowski - miłośnik szusowania na nartach. "Nasza firma na co dzień dostarcza rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, tym bardziej cieszy nas, udany zeszłoroczny debiut w roli organizatora tak dużej imprezy sportowej" – wspomina prezes ASTORa.

 

Impreza ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stwarza możliwości poznania ludzi z branży oraz wymiany opinii. Szczególną uwagę organizator skupia na najmłodszych uczestnikach. Z myślą o tej grupie planowane są dodatkowe zabawy i atrakcje, w tym szkółka narciarska.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu sportowych emocji z pewnością nie zabraknie.

 

Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą odbywały się w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych, oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, czekają nagrody. Osoby, które nie uprawiają czynnie sportów zimowych również są mile widziane na stoku, organizator zapewnia atrakcje dla wszystkich gości, w tym również tych najmłodszych.

 

Uwaga:

Rejestracja na zawody narciarsko-snowboardowe została przedłużona do 21 lutego 2012 roku.

 

Zgłoszenia można przesyłać formularzem dostępnym na stronie zawodów ASTOR Winter Cup 2012.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdą Państwo na dedykowanej stronie:

http://www.astor.com.pl/wintercup

 

Do zobaczenia na stoku!


Organizator:

astor


Patronat honorowy:

Gmina Czorsztyn

czorsztyn

Patroni medialni:

aktywni  automatyka  ba  bip  ce  czasdzieci  im  mm  msi  narty  par  Robotyka AWC  showboard  ski  snowboardowe  snowboards

  

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone