Zbliża się finał konkursu prac dyplomowych ASTOR...

Do 10 października 2016 r. studenci kierunków technicznych i uczniowie szkół średnich o profilu technicznym mogą nadsyłać zgłoszenia do osiemnastej już edycji konkursu ASTOR na najlepszą pracę dyplomową. Przed osobami podejmującymi wyzwanie konkursowe otwierają się możliwości zdobycia ciekawej pracy, nawiązania kontaktów z ekspertami z branży czy wreszcie wygrania nagrody pieniężnej.

ASTOR Konkurs prac dyplomowych 2016

Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Przy ocenie prac konkursowych, jury kieruje się ich innowacyjnością, poziomem technicznego wykonania oraz możliwością wdrożenia w praktyce. Finał tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 3 grudnia 2016 w Krakowie, w Collegium Maius.

„Polskie uczelnie zmieniają się, odważnie wchodząc w świat nowoczesności. Kształcą innowatorów, którzy mają moc zmieniania gospodarki. Konkurs ASTOR może być jednym z etapów na tej ciekawej drodze" – zachęca do startowania w konkursie Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR i przewodniczący jury konkursowego.

Prezentowane projekty konkursowe często znajdują zastosowanie w realnych aplikacjach i bywają wdrażane w polskich przedsiębiorstwach. Specjaliści z ASTOR służą uczestnikom konkursu wsparciem merytorycznym oraz udostępniają zaawansowane zaplecze technologiczne. Autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody pieniężne. Katedra, w której laureat(ka) pierwszej nagrody Konkursu Prac Dyplomowych pisał(a) pracę, otrzyma zestaw edukacyjny wyposażony w sterownik PLC, dotykowy panel operatorski, przemiennik częstotliwości oraz element wykonawczy.

Zgłaszane prace wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać e-mailem na adres: konkursprac@astor.com.pl lub pocztą na adres:
ASTOR Sp. z o.o.
"Konkurs prac dyplomowych"
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www: www.astor.com.pl/klienci-astor/edukacja/konkurs-prac-dyplomowych.html

Konkurs Prac ASTOR został wyróżniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w obszarze edukacyjnych działań CSR w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki.”

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone