Akademia Młodego Project Managera z ASTORem

Akademia Młodego Project Managera to cykl profesjonalnych szkoleń w środowisku akademickim z zakresu zarządzania projektami. Tym razem edycja 2016, organizowana po raz pierwszy na Politechnice Krakowskiej z inicjatywy Koła Naukowego Automatyki i Robotyki (KAiR), niosła ze sobą pewne nowości. Po raz pierwszy na warsztaty w AIR - dotyczące praktycznego wykorzystania przez uczestników wiedzy project managera w symbiozie z dostępną wysoką technologią i innowacyjnym sprzętem - ASTOR zaprosił dwa zespoły, stworzone odpowiednio ze studentów Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Górniczo Hutniczej.

Warsztaty te odbyły się w dniu 19 marca i były poprzedzone wykładem tematycznym "Efektywne zarządzanie projektami", zorganizowanym przez Grupę PM na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Ogromne zaangażowanie oraz wiedza Anny Sadowskiej – prezes zarządu Grupy PM, na każdym etapie prelekcji udzielały się obecnym studentom chcącym zgłębić tajniki zarządzania projektami oraz sposobami, które zbliżają do sukcesu.

Zadaniem uczestników warsztatów w ASTOR Innovation Room było stworzenie projektu uwzględniającego modernizację zrobotyzowanej linii paletyzującej wraz z jej koncepcją marketingową według wcześniej zdefiniowych wytycznych przez organizatorów i inżynierów firmy ASTOR. Finał od samego początku zapowiadał się ekscytująco – grupy pracowały z wielką energią i odpowiedzialnością na końcowy efekt. Oba zespoły były zdeterminowane, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zwyciężyć w ostatecznej prezentacji.

 

AMPM2016 ASTOR konsultacje

Konsultacja studentów AGH z pracownikami firmy ASTOR oraz końcowym użytkownikiem modernizowanej linii

 

Czas pracy mijał dla uczestników w niesamowitym tempie – zauważalny był ich dynamizm działania, świetna komunikacja oraz podział obowiązków jak w profesjonalnym zespole projektowym. Praktycznego wsparcia podczas pracy zespołów udzielały osoby na co dzień związane z ASTORem – Małgorzata Stoch, Anna Jankowska, Łukasz Mąka, Andrzej Garbacki, Jarosław Gracel, Michał Zieliński oraz ambasadorowie z uczelni: Patrycja Strugała, Mateusz Palmąka oraz Mateusz Kidoń.

 

AMPM2016 ASTOR uczestnicy

Uczestnicy warsztatów AMPM w ASTOR Innovation Room

 

Po końcowej prezentacji projektów zrealizowanych przez zespoły wręczono nagrody dla uczestników oraz dodatkowo dla zwycięzców – zespołu z Politechniki Krakowskiej - e-szkolenia ufundowane przez firmę ASTOR. Podsumowanie prac obu grup należało do Andrzeja Garbackiego – wskazał on na mocne strony, które można było zauważyć podczas prezentacji oraz to co bardzo edukacyjne i naprowadzające na dobrą drogę dążenia do własnego rozwoju – wskazówki do jeszcze lepszego wykorzystania potencjału tematycznego tych warsztatów, czy też słów motywujących do dalszej pracy i nauki.

Czytaj więcej: ASTOR dla edukacji

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone