ASTOR w gronie Najlepszych Miejsc Pracy 2014 w Polsce w badaniu Instytutu Great Place to Work

Firma ASTOR już po raz drugi z rzędu znalazła się na prestiżowej liście najlepszych miejsc pracy w Polsce. W roku 2014 zajęła siódme miejsce w kategorii firm zatrudniających do 500 osób. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które potrafią zbudować wartościowe relacje z pracownikami oraz stwarzają przyjazne warunki pracy. Gala ogłoszenia Listy Najlepszych Miejsc Pracy miała miejsce 26 marca 2014 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dla firmy ASTOR troska o najwyższą jakość miejsca pracy to nie tylko wyraz chęci tworzenia w pracy przyjaznej atmosfery i opartych na zaufaniu relacji, ale świadomie przyjęta strategia biznesowa, bazująca na kształtowaniu kultury organizacyjnej firmy i regularnym badaniu poziomu zadowolenia pracowników.

„Drugi raz ASTOR bierze udział w badaniu Great Place to Work i po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów - to dla nas duża radość i satysfakcja, zwłaszcza, że co rok stajemy w szranki z międzynarodowymi korporacjami, godnie reprezentując firmy ze stuprocentowo polskim kapitałem. Wspaniałe miejsce pracy tworzą wspaniali pracownicy – to im właśnie należą się słowa uznania i podziękowania za codzienne zaangażowanie, chęć do nieustającego rozwoju siebie i firmy, za uśmiech i to, że umieją cieszyć się każdym dniem pracy, dlatego to Wam ASTORianie - DZIĘKUJEMY!" - mówi Agnieszka Politańska, Dyrektor Personalny w firmie ASTOR.


W tym roku Instytut Great Place to Work przebadał w Polsce 70 organizacji - o 40% więcej niż w ubiegłym roku. W tym roku na liście laureatów znalazły się aż 24 firmy. Na Listach Najlepszych Miejsc Pracy, co warto odnotować, firma ASTOR była jednym z nielicznych laureatów z polskim kapitałem.

Metodologia konkursu jest obiektywna i stanowi światowy standard. O miejscu na Liście decyduje łączna ocena dwóch aspektów: audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR (Culture Audit©), który stanowi 1/3 oceny oraz wyniku ankiety pracowniczej (wskaźnik zaufania w firmie, Trust Index©), z którego pochodzi aż 2/3 finalnej oceny. Oznacza to, że o tym, czy firma znajdzie się wśród Najlepszych Miejsc Pracy, decydują przede wszystkim pracownicy.

ASTOR - Great Place to Work 2014
Agnieszka Politańska, Dyrektor Personalny i Michał Wojtulewicz, Dyrektor Finansowy, odbierają nagrodę dla firmy ASTOR


Badanie Great Place To Work® ma ponad dwudziestoletnią historię i jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie, które obecnie jest realizowane w 45 krajach. Corocznie uczestniczy w nim ok. 5.500 przedsiębiorstw na całym świecie, zatrudniających ogółem ponad 10 milionów pracowników.

Więcej informacji o konkursie Great Place To Work® jest dostępnych na stronie: www.greatplacetowork.pl

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone