V Dni Otwarte ASTOR - dla Ciebie, dla rodzin, dla fanów robotów!


W weekend 11 i 12 września zapraszamy na interaktywną wystawę robotyki w Krakowie, w siedzibie firmy ASTOR na ul. Wrobela 3.


Co ciekawego dzieje się w drugi weekend września w Krakowie? Co to jest interaktywna wystawa robotyki? Czy warto przyjść ją zobaczyć? Odpowiedzi na te pytania znajdą goście odwiedzający Dni Otwarte ASTOR, organizowane już po raz piąty przez naszą firmę związaną od 34 lat z technologiami dla przemysłu. Zapraszamy do zwiedzania i wspólnej zabawy w godzinach 10-15.00!

 

>>> Zobacz ASTOR Robotics Center na Google Street View

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowej lokalizacji Dni Otwartych w ASTOR Robotics Center (ARC) dzieci, młodzież, studenci, jak i dorośli, wspólnie mogą odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych.


Dni Otwarte ASTOR 3


W trakcie Dni Otwartych, goście ARC będą mieli okazję obejrzeć roboty przemysłowe i mobilne, oprócz tego planowane są różne niespodzianki. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy ASTOR, którzy chętnie odpowiedzą na pytania gości.


Na Dni Otwarte ASTOR w ubiegłej edycji w 2019 roku przyszło blisko 1000 osób – cieszy nas takie zainteresowanie, więc organizujemy wydarzenie kolejny raz :) Zapraszamy na pokazy robotów prosto z fabryk i wiele innych atrakcji, już 11 i 12 września! W organizacji atrakcji wspierają nas partnerzy Kraul i Robotek"

– zachęca Agnieszka Wojtaczka z firmy ASTOR, organizatorka wydarzenia.Dni Otwarte ASTOR 6


Dla wszystkich odwiedzających przewidujemy także gry i zabawy edukacyjne z klockami LEGO, upominki, malowanie twarzy, fotobudkę oraz inne atrakcje. Wstęp i zabawy są bezpłatne.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Dziennik Polski oraz czasopisma i portale branżowe automatyki przemysłowej: Automatyka Online, AutomatykaB2B oraz Control Engineering.

Partnerami wydarzenia są:Lokalizacja ASTOR Robotics Center:Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Wojtaczka

tel. 12 428 63 27 (w dniach przed wydarzeniem, w godz. 8-16.00)
awo@astor.com.pl

Podczas Dni Otwartych będą wykonywane zdjęcia oraz filmy, które mogą zostać następnie udostępnione na stronie internetowej www.astor.com.pl, a także na profilu Facebook firmy ASTOR oraz kanale YouTube, w celu promocji działalności firmy ASTOR.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone