Automatycy – zapraszamy na ASTOR Web Tour z zakresu Przemysłu 4.0 [7 webinarów]

Spotkania automatyków z automatykami to najlepsza metoda wymiany doświadczeń. Dlatego od 9 lat ASTOR organizuje seminaria dla inżynierów z cyklu ASTOR Tour. Skąd nazwa Tour? Bo jeszcze do 2019 roku włącznie jeździliśmy po całej Polsce, robiąc łącznie jakieś 4000 km! W tym roku sytuacja się zmienia, ale dalej jesteśmy z Wami – tym razem online!

W ramach ASTOR Web Tour 2020 pod hasłem „Nowoczesna produkcja wg 6 zasad Przemysłu 4.0” organizujemy 7 webinarów i 6 pokazów online, by wspólnie z Wami wymieniać się doświadczeniami z projektów i uczyć od siebie nawzajem. Na webinarach przedstawimy Wam nasze nowości, a na pokazach zobaczycie ciekawe funkcjonalności w formie wielu stanowisk demo live online.
Znasz już 6 zasad Przemysłu 4.0 dla nowoczesnej produkcji? Jeśli nie, poznasz je w kwietniu 2020 roku. W temat wprowadzi uczestników cyklu Stefan Życzkowski, prezes ASTOR. Prelegentami ASTOR Web Tour są specjaliści ds. systemów sterowania, konsultanci ds. robotyzacji i zarządzania produkcją oraz eksperci ds. komunikacji bezprzewodowej i IIoT.

Będziesz mógł/mogła zyskać wiedzę, wymienić doświadczenia i po prostu porozmawiać z nami, siedząc przed monitorem komputera lub korzystając ze smartfona.

Przemysł 4.0 to już nie tylko wizja, ale realne rozwiązania pozwalające realizować nowoczesną produkcję. To innowacje techniczne oraz koncepcje reorganizacji łańcucha wartości dla klienta. Bądź online na ASTOR Web Tour - może to będzie początek współpracy na drodze do Przemysłu 4.0?

– zaprasza Mateusz Pijanowski, koordynator wydarzenia i inżynier automatyk.Uczestnicy webinarów i pokazów online pozyskają praktyczny know-how w zakresie:

  • Jakie technologie wspierają Przemysł 4.0?
  • Gdzie szukać długofalowych efektów wdrożenia technologii Przemysłu 4.0?
  • Jak wypracować efektywne podejście do tego typu inwestycji?
  • Jak zapewnić rozwój kompetencji automatyków w kierunku Inżynierów 4.0?

ASTOR Web Tour 2020 dedykowany jest w szczególności dla: automatyków i robotyków, przedstawicieli Służb Utrzymania Ruchu, integratorów systemów oraz przedstawicieli zakładów produkcyjnych i producentów OEM chcących nawiązać współpracę z ASTOR. Udział w konferencji dla ww. osób jest bezpłatny.

Partnerami ASTOR Web Tour są: czasopismo Biuletyn Automatyki, blog inżynierski Poradnik Automatyka oraz autonomiczny robot MiR.

Zobacz kalendarz ASTOR Web Tour 2020. Zapisz się na wybrane webinary -> www.astor.com.pl/webtour

Po ASTOR Web Tour osoby chętne poszerzać swoją wiedzę zapraszamy na cykl webinarów techniczno-produktowych ASTOR. Śledźcie www.astor.com.pl/webinary-techniczne i bądźcie z nami online!

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone