Utrudnienia w realizacji zamówień w czasie trwania ŚDM 2016

Ostatni tydzień lipca to czas, kiedy w Krakowie będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W dniach 25 - 31 lipca odbędą się Światowe Dni Młodzieży, które zgromadzą nawet 2 miliony pielgrzymów z całego świata. To ogromne wyzwanie logistyczne dla organizatorów.

Z uwagi na fakt, że Centrala ASTOR Sp. z o.o. oraz główny magazyn ASTOR Sp. z o.o. znajdują się w ścisłym centrum Krakowa, spodziewamy się utrudnień lub czasowych ograniczeń w realizacji usług świadczonych dla nas przez firmy kurierskie. W związku z tym mogą występować opóźnienia w realizacji Państwa zamówień i doręczeniach przesyłek.

Dołożymy wszelkich starań, aby złożone zamówienia dotarły do Państwa tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Z naszej strony zachęcamy Państwa, w miarę możliwości, do zaplanowania zakupów z uwzględnieniem utrudnień, jakie mogą mieć miejsce w tym okresie.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone