ASTOR partnerem konkursu „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki”

Nagroda „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki" służy wyróżnieniu specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie skończyli jeszcze czterdziestu lat, a już przyczynili się do sukcesu zarówno swojego zakładu, jak i całej branży. Zwrócenie na nich uwagi jest istotne, ponieważ badania wykazują, że największym problemem sektora produkcji jest znalezienie, wyszkolenie i zatrzymanie u siebie pracowników.

CE ASTOR konkurs leaders40

Celem konkursu jest przybliżenie sukcesów młodych inżynierów zajmujących się produkcją i pokazanie, jak pracodawcy rekrutują i pomagają się rozwijać nowemu pokoleniu branżowych specjalistów. Czasopisma „Control Engineering Polska" oraz „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu" już przyjmują zgłoszenia konkursowe. Kandydaci muszą pracować w branży produkcyjnej i w chwili zakończenia konkursu (tj. 30 września 2015 r.) nie mogą mieć ukończonych czterdziestu lat.

„Konkurs „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki" idealnie wpisuje się w wizję i misję firmy ASTOR. Od początku istnienia naszej firmy wspieramy i inspirujemy do rozwoju młodych inżynierów. Budzimy w nich potencjał i pomagamy rozwijać skrzydła. Naszym celem jest, aby w Polsce powstawała i była rozwijana unikatowa społeczność inżynierów, którzy wiedzą, kompetencjami i nierzadko wybitnymi umiejętnościami zwiększają sukcesy przede wszystkim rodzimych firm, ale i międzynarodowych koncernów." – podsumowuje Renata Poreda, Koordynator ds. Komunikacji i CSR w firmie ASTOR.

Rozdanie nagród nastąpi podczas kolacji organizowanej przez redakcję „Control Engineering Polska" oraz „Inżynierii i Utrzymania Ruchu", w listopadzie 2015 r.

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone