ASTOR Watch – szybka informacja z produkcji… na Twoim nadgarstku!

Inżynierowie codziennie poruszają się w środowisku setek zmiennych i tysięcy istotnych wskaźników. Dostęp do nich ograniczony jest często nienaturalnymi interfejsami, tymczasem, jak się okazuje, żyjemy w najbardziej naturalnym z interfejsów - w przestrzeni. Firma ASTOR, dostawca nowoczesnych technologii dla przemysłu, wprowadza tę naturalną intuicyjność do przemysłu.


ASTOR Watch bierze pod uwagę kontekst sytuacyjny. Konkretnie - dokładną lokalizację użytkownika w przestrzeni roboczej (hali produkcyjnej, zakładzie, biurze,...), obecny czas, stanowisko oraz szereg innych parametrów, aby wybrać te dane, które są potrzebne tu i teraz.


„Takie podejście znacząco zmniejsza chaos informacyjny i pozwala skupić się tym, co jest naprawdę istotne. Dzięki temu inżynier może natychmiast zobaczyć parametry maszyny, obok której się znajduje - bez konieczności „przeklikiwania się" przez jakiekolwiek menu i wykryć nieprawidłowości w kilka sekund." – mówi Jarosław Gracel, Dyrektor ds. Marketingu ASTOR i pomysłodawca.

 

ASTOR Watch 1


Na zegarku można zobaczyć pokazane w ergonomiczny sposób informacje dotyczące urządzeń i miejsc w zakładzie produkcyjnym na żywo. To, jakie dane można zobaczyć, określane jest przez inteligentny algorytm, który bierze pod uwagę między innymi to, gdzie osoba z zegarkiem się znajduje w pomieszczeniu. Może to być stan pracy maszyny, wydajność, wskaźnik OEE, zużycie energii.

Inteligentny zegarek stanowi okno do tego pełnego informacji świata. Wygodnie się go nosi, nie ogranicza ruchów (jak tablet) i nie sposób go niechcący upuścić, a do tego wszystkiego świetnie prezentuje się na ręce. Jeśli natomiast szczegółowość informacji jest nie wystarczająca, zawsze można sięgnąć po więcej - dzięki wspierającej aplikacji na telefony z systemem Android.


ASTOR Watch 2


„Aby zapewnić użytkownikowi dostęp do wszystkich informacji, ASTOR Watch nie ogranicza się do jednego źródła danych - został zaprojektowany tak, by bez problemu można było go zintegrować z szeregiem innych istniejących już systemów, np. Wonderware Historian, czy Wonderware MES" – mówi Maciej Król, twórca aplikacji.

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone