Trzy oddziały ASTOR w nowych biurach

Miło nam poinformować, że w ostatnim roku trzy z naszych oddziałów: gdański, stargardzki i poznański przeprowadziły się do nowych biur.

 

ASTOR Gdańsk  Dojazd

ASTOR Gdańsk wprowadził się do budynku przy ulicy Krętej 1. Do dyspozycji pracowników oraz klientów jest teraz trzykondygnacyjny budynek wyposażony w dwie sale szkoleniowe, salę konferencyjną oraz wewnętrzny parking dla klientów i gości.

ASTOR Gdańsk   ASTOR Gdańsk

 

ASTOR Zachód (Szczecin)  Dojazd

Na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku swoją siedzibę zmienił ASTOR Zachód (Szczecin). Oddział, który dotychczas mieścił się w Stargardzie Szczecińskim, swoje nowe biuro ma teraz w Szczecinie, w Technoparku Pomerania przy ul. Cyfrowej 6. Zaplecze nowego biurowca umożliwia organizację warsztatów oraz imprez nawet dla trzystu osób.

ASTOR Infel   ASTOR Infel

 

ASTOR Zachód (Poznań)  Dojazd

Od kilku tygodni również ASTOR Zachód (Poznań) działa w nowym biurze. W trzypiętrowym budynku przy Żniwnej 12a mamy do dyspozycji klientów salę szkoleniową, sale konferencyjną oraz wewnętrzny parking dla odwiedzających.

ASTOR Poznań   ASTOR Poznań

 

Zapraszamy do nowych biur! Odpowiednie dane handlowe oraz kontaktowe są dostępne na stronach: Dane Handlowe oraz Kontakt.Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone