ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość

Pokój kreatywny, audyt ekologiczny i energetyczny siedziby firmy ASTOR. To tylko niektóre z pozycji współfinansowanych ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, które udało się nam pozyskać na zrealizowanie kolejnych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

W ramach projektu "ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość", część środków zostanie przeznaczona na adaptację i wyposażenie pokoju kreatywnego. Dzięki zakupionemu sprzętowi nowe pomieszczenie uwolni pokłady kreatywności drzemiące w zespole pracowników. Co więcej, otrzymanie certyfikatu ekologicznego pozwoli nam z jeszcze większą troską zadbać o środowisko, a audyt energetyczny wskaże nam, co możemy poprawić, aby ograniczać straty energetyczne.

Ponadto, działania zawarte w projekcie są spójne z polityką odpowiedzialności społecznej, która stanowi jeden z filarów firmy ASTOR. Od początku funkcjonowania przedsiębiorstwa aktywnie wspieraliśmy naszych partnerów: lokalną społeczność, uczelnie wyższe czy organizacje pozarządowe. Ale przede wszystkim inwestujemy w zespół naszych pracowników, bowiem to oni są najważniejszym i najcenniejszym interesariuszem firmy. Dlatego corocznie organizujemy dla nich zawody zimowe ASTOR Winter Cup oraz konkurs dla najlepszych pracowników.

Angażujemy się w różne inicjatywy m.in. Szlachetną Paczkę, Akademię Przyszłości czy Jednodniowego Prezesa. Zależy nam na promowaniu zdrowego trybu życia, dlatego uczestniczyliśmy np. w Biegu w Pogoni za Żubrem i Kraków Business Run.

"ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość" to projekt, w ramach którego podejmujemy również działania komunikacyjne mające na celu zwiększenia zasięgu naszego zaangażowania wśród interesariuszy.

Projekt "ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość", realizowany jest przez firmę ASTOR Sp. z o.o. w ramach wsparcia na wdrożenie CSR - Szwajcarsko-Polski Program Współpracy. Program realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

 

ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone