ASTOR na XVII Kongresie WOD-KAN-EKO

ASTOR w branży wod-kanPrzedsiębiorstwa wod-kan muszą spełnić szereg wymagań w zakresie dostarczania wody oraz odprowadzania i oczyszczania ścieków. Firma ASTOR, która stworzyła rozwiązania wspomagające podnoszenie efektywności eksploatacji sieci wod-kan, zaprosiła na spotkanie z ekspertami w zakresie złożonych systemów informatycznych, monitoringu, automatyzacji oraz sterowania, które odbyło się podczas XVII Kongresu WOD-KAN-EKO 2014.

Dwie równoległe konferencje poświęcone gospodarce wodnej i gospodarce ściekowej, dwie debaty: na temat służebności przesyłu oraz współpracy przemysłu w zakresie zagospodarowania osadów, jak również stoiska ekspertów branżowych oraz zwiedzanie Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi to nowa formuła Kongresu, na który w tym roku zaprosiła także firma ASTOR, dostarczająca nowoczesne i niezawodne rozwiązania dla przemysłu.


W ramach kongresu odbyły się m.in.:

1. Prezentacja „Redukcja kosztów działalności przedsiębiorstwa wod-kan", podczas której omówiona została realizacja i wdrożenie systemu automatyki i sterowania układem turbina-generator na rurociągu tranzytowym wody pitnej RABA II, prelegent: Tadeusz Żaba, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie; dostawca rozwiązań: ASTOR

2. Prezentacja MPWiK Kraków – „System monitoringu jakości wody w wodociągach krakowskich ze szczególnym uwzględnieniem systemów wczesnego ostrzegania"; prelegent: Tadeusz Bochnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie; dostawca rozwiązań: ASTOR.

3. Prezentacja „Zarządzanie gospodarką wodną - wsparcie informatyczne"; prelegent: Grzegorz Kaczmarek, ASTOR

 

Firma ASTOR reprezentowana była przez lokalnego koordynatora koordynatora wod-kan - Igora Zbyryta z ASTOR Warszawa oraz ogólnopolskiego koordynatora branży wod-kan - Grzegorza Kaczmarka.

„Dzięki doświadczeniu zdobytemu w czasie wieloletniej działalności w branży wod-kan z ponad 200 przedsiębiorstwami w Polsce widzimy potrzebę optymalizacji, podnoszenia efektywności oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Proponujemy rozwiązania tych wyzwań" – mówi Grzegorz Kaczmarek, koordynator branży wod-kan w ASTOR i jednocześnie prelegent na XVII Kongresie WOD-KAN-EKO 2014.

 

Zobacz więcej:

> Strona WWW konferencji: http://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,1486,11671.html 
> Referencja ASTOR - "System automatyki i sterowania układem turbina-generator na rurociągu tranzytowym wody pitnej RABA II"

 

Rolę honorowego gospodarza Kongresu pełniły: Łódzka Spółka Infrastrukturalna, Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi. Organizatorem jest BMP, wydawca kwartalnika „Kierunek Wod-Kan".

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone