ASTOR głównym partnerem VI edycji konferencji „Programy oszczędzania energii i mediów w przemyśle i zarządzaniu nieruchomościami”

 

Firma ASTOR, dostawca rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze, została głównym partnerem konferencji organizowanej po raz szósty przez GBI Partners. Konferencja „Programy oszczędzania energii i mediów w przemyśle i zarządzaniu nieruchomościami" odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014. W ramach wydarzenia eksperci ASTOR zaproszą gości na zwiedzanie i prelekcje do ASTOR Technology Park oraz ASTOR Innovation Room – pierwszej w Polsce interaktywnej wystawy robotyki i technologii IT, znajdującej się w krakowskiej siedzibie firmy.

Jakiego rzędu oszczędności dają systemy monitoringu energii? Jakie koszty firmy ponoszą na inwestycje w obszarze mediów oraz jakie przynosi im to zyski? Jak te oszczędności zaplanować, a potem je zmierzyć? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą uczestnicy konferencji, którzy odwiedzą hotel Sheraton i siedzibę firmy ASTOR, gdzie będą mieć możliwość rozmowy z ekspertami w zakresie systemów wspierających efektywne działanie przedsiębiorstwa.

Podczas konferencji prelegenci – w tym ekspert firmy ASTOR, Andrzej Garbacki, który wystąpi z prelekcją „Kompleksowe zarządzanie gospodarką energetyczną w zakładach przemysłowych i obiektach komercyjnych " - w dn. 5 marca br., opowiedzą m.in. o optymalizacji inwestycji, zwiększaniu efektywności energetycznej oraz optymalizacji zużycia energii przez instalacje odbiorcze i dostarczające media.
- Nie da się poprawić tego, czego nie da się zmierzyć. Zgodnie z tą myślą pomagamy naszym Klientom działać nie tylko bezpieczniej i efektywniej dzięki monitoringowi zużycia mediów produkcyjnych, ale i taniej - dzięki oszczędnościom, jakie daje to rozwiązanie – podsumowuje Andrzej Garbacki, Członek Zarządu ds. rozwiązań dla branż i sektorów w firmie ASTOR.

ASTOR Technology Park s


Drugi dzień konferencji, czwartek 6 marca 2014 r., będzie przeznaczony na wizytę w inteligentnym budynku - ASTOR Technology Park i laboratorium produkcyjnym – ASTOR Innovation Room. Uczestnicy konferencji będą mogli naocznie przekonać się, jak firma ASTOR optymalizuje zużycie mediów z wykorzystaniem najnowszych technologii automatyki i informatyki przemysłowej oraz autorskich rozwiązań. Na temat zarządzania inteligentnym budynkiem będzie można porozmawiać ze specjalistami zarządzającymi tymi projektami. W ramach drugiego dnia konferencji odbędzie się także warsztat poświęcony kalkulacji rentowności inwestycji w system optymalizacji zużycia mediów.

Oprócz możliwości bliskiego zapoznania się z inteligentnym budynkiem ASTOR Technology Park, uczestników czekają jeszcze prelekcje oraz warsztaty w laboratorium produkcyjnym, ASTOR Innovation Room. Podczas nich będzie można dowiedzieć się, m.in.:

  •  jak w czasie rzeczywistym monitorować poziom zużycia mediów produkcyjnych?
  • co zrobić, aby poznać realny koszt mediów w koszcie produktu końcowego?
  • jak obniżać koszty mediów dzięki optymalnemu prowadzeniu procesów produkcyjnych?

W konferencji wezmą udział m.in. dyrektorzy i kierownicy ds. technicznych i administracji, ds. energetycznych, ds. inwestycji, dyrektorzy, kierownicy i zarządcy obiektów, kierownicy ds. zakupu energii elektrycznej, główni inżynierowie i główni energetycy, osoby odpowiedzialne za optymalizację gospodarki mediami. 

Więcej informacji na temat GBI Partners: www.gbip.com.pl

 

 

 

 

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone