ASTOR sponsorem XI Konferencji Diagnostics of Processes and Systems w Łagowie Lubuskim

 

Firma ASTOR, dystrybutor produktów automatyki oraz dostawca rozwiązań biznesowych i usług wspierających podnoszenie efektywności i konkurencyjności firm, została sponsorem XI Międzynarodowej Konferencji Diagnostics of Processes and Systems (DPS), która odbędzie się w dniach 8-11 września 2013 r. w Łagowie Lubuskim. Patronat nad wydarzeniem objął Komitet Automatyki i Robotyki PAN oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wydarzenie stanowi forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie diagnostyki procesów i systemów. Podczas konferencji przedstawiciele firmy ASTOR przedstawią przykładowe wdrożenia w przemyśle, szczegółowo uwzględniające monitorowanie procesów w realizowanych we współpracy z integratorami projektach.

„Istniejąca sytuacja gospodarcza wymusza na przedsiębiorstwach produkcyjnych lepsze organizowanie swojej produkcji, logistyki, zasobów oraz minimalizowania kosztów" – komentuje Jakub Sczaniecki, specjalista ds. oprogramowania przemysłowego i konsultant ds. efektywności produkcji z poznańskiego oddziału firmy ASTOR, prelegent na Konferencji DPS. „Jedną z metod, która pozwala firmom dostrzec potencjalne oszczędności i istotnie poprawić efektywność produkcji, jest wdrażanie automatyzacji i systemów IT dla przemysłu".

Przedsiębiorstwa, które działają na wysoko konkurencyjnych rynkach, powinny realizować kompleksowe działania optymalizacyjne na wszystkich etapach inwestycji. Kluczowymi obszarami działania, których optymalizacja przyczynia się do zwiększenia efektywności produkcji, są:

- zarządzanie wydajnością maszyn i urządzeń,
- zarządzanie operacjami i śledzeniem przepływu produkcji,
- zarządzanie procesami wsadowymi,
- zarządzanie jakością.

Rozwiązania oferowane przez firmę ASTOR pomagają producentom osiągnąć dopasowanie działań wytwórczych do ogólnych działań biznesowych poprzez poprawianie kluczowych procesów zarządzania w wyżej wymienionych obszarach. Dzięki wiedzy o stanach i usterkach urządzeń, można podjąć odpowiednie decyzje zwiększające ich dostępność i wykorzystanie zasobów, co pozwala obniżyć koszty ponoszone przez przedsiębiorstwo oraz zwiększyć jego produktywność.

Podczas Konferencji DPS odbędą się pokazy zrobotyzowanej paletyzacji z wykorzystaniem robota EPSON. Na stoisku firmy ASTOR każdy uczestnik konferencji będzie mógł spróbować swoich sił w programowaniu robota przemysłowego.

Więcej informacji o Konferencji DPS: www.dps2013.uz.zgora.pl
Więcej o zwiększaniu efektywności produkcji: www.astor.com.pl/efektywnosc

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone