21-22.11.2013, Gdańsk

oeeSerdecznie zapraszamy na szkolenie Wskaźnik OEE - podnoszenie efektywności wykorzystania parku maszynowego z zastosowaniem automatycznego gromadzenia danych.


Cel szkolenia

Globalny wskaźnik OEE ukazuje potencjał, jaki tkwi w procesie. Pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy i w które zasoby techniczne należy inwestować.

Program warsztatów został tak przygotowany, aby ich uczestnicy otrzymaną wiedze teoretyczną mogli od razu zastosować w praktyce, uczestnicząc w grze symulacyjnej, w której będą montować spychacze. Symulowany proces podlega automatycznemu opomiarowaniu, identycznemu ze stosowanym w praktyce.

Uzyskane wyniki pomiarów służą do wyliczenia OEE dla symulowanego procesu. Na ich podstawie i przy wykorzystaniu przygotowanych raportów wspólnie z uczestnikami przeprowadzana jest analiza zaistniałych problemów oraz przygotowywane działania doskonalące.

Adresaci szkolenia

Szkolenie polecamy dyrektorom zakładów, kierownikom, menadżerom wyższego i niższego szczebla oraz wszystkim, którzy chcą podnieść efektywność swoich zakładów.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na podstronie kursu.

 

 

 

 

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone