ASTOR w gronie finalistów konkursu Lider Wsparcia IT 2012

Celem konkursu Lider Wsparcia IT jest promocja najlepszych praktyk służących zapewnianiu wysokiej jakości i efektywności działań w obszarze wsparcia użytkowników usług informatycznych. W ścisłym gronie czterech finalistów znalazła się firma ASTOR. Gala połączona z rozstrzygnięciem Konkursu odbyła się 13 czerwca br.

W konkursie Lider Wsparcia IT biorą udział firmy z branży: bankowej, energetycznej, przemysłowej, farmaceutycznej, FMCG, instytucje sektora publicznego i organizacje użyteczności publicznej. O przyznaniu nagrody Lider Wsparcia decyduje jury, w skład którego wchodzą znani i uznani w środowisku eksperci, a także laureaci poprzednich edycji konkursu. Firma ASTOR jest pierwszym – w przeciągu 8 edycji konkursu - przedstawicielem branży automatyki przemysłowej, który znalazł się w finale.

ASTOR - Lider Wsparcia IT - wręczenie nagród
Michał Januszek i Andrzej Garbacki z firmy ASTOR na gali rozdania nagród Konkursu Lider Wsparcia IT 2012

„Dziękujemy za przyznane wyróżnienie, które dla nas jest docenieniem pracy specjalistów z firmy ASTOR, którzy na co dzień służą pomocą w dotarciu do niezbędnej wiedzy i pomagają szybko rozwiązać pojawiające się problemy techniczne. O niezwykłym zaangażowaniu w ten proces świadczą liczby: NPS (Net Promoter Score) na bardzo wysokim poziomie - 51%, ponad 50 inżynierów wspierających, 7 lokalnych oddziałów. Świadczone przez pracowników firmy ASTOR wsparcie rozwija dobre relacje z naszymi partnerami - użytkownikami naszych systemów i pracownikami firm wdrażających - zwiększając jednocześnie zadowolenie z zakupionych produktów." – komentuje Michał Januszek, Specjalista ds. systemów sterowania i oprogramowania z 12-letnim doświadczeniem w firmie ASTOR.

Firma ASTOR stworzyła innowacyjny system wsparcia integrujący 23-letnie doświadczenie w 3 specyficznych, wymagających segmentach – automatyki, oprogramowania i robotów przemysłowych. „System Pomocy Technicznej ASTOR jest unikalny na skalę branży. Zrewolucjonizował system pracy działu wsparcia technicznego, zmotywował klientów do racjonalnego gospodarowania czasem przeznaczonym na pomoc techniczną i dzięki temu wytyczył nowe, wysokie standardy współpracy" – podsumowuje Andrzej Garbacki, członek Zarządu Operacyjnego ASTOR ds. Wsparcia Sprzedaży.

ASTOR - Lider Wsparcia IT - dyplomMisją konkursu jest aktywizowanie przedstawicieli branży wsparcia informatycznego do ustawicznego rozwoju i podnoszenia jakości świadczonych usług. „Doprowadzanie spraw technicznych „do końca" jest dla nas standardem. Jeden z klientów podczas badania satysfakcji, jakie regularnie przeprowadzamy, wspomniał, że mógłby być jeszcze bardziej zadowolony – wtedy, kiedy nasz dział wsparcia technicznego skontaktowałby się z nim, zanim pojawiłby się problem. Mamy więc nowe wyzwanie i stawimy mu czoła." – dodaje z uśmiechem Andrzej Garbacki.

Organizatorem konkursu jest HDI-Poland, polski oddział organizacji Help Desk Institute, która certyfikuje menedżerów i pracowników operacyjnych organizacji usług i wsparcia IT, organizuje seminaria oraz konferencję Forum Wsparcia, jak również spotkania Klubu Menedżerów HDI-Poland.


.: Więcej informacji o Konkursie Lider Wsparcia IT: www.hdi.pl
.: Więcej o systemie Pomocy Technicznej ASTOR: www.astor.com.pl/wsparcie/pomoc-techniczna-astor.html


Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone