Złoty Wzrost ASTORa dla firmy Carboautomatyka S.A.

 

W dniu 11 kwietnia 2013, w siedzibie firmy Carboautomatyka, odbyło się spotkanie Prezesa Zarządu Carboautomatyki – Henryka Stabla, z Prezesem Zarządu ASTORa – Stefanem Życzkowskim. Głównym punktem spotkania było wręczenie nagrody za najlepsze wyniki sprzedaży rozwiązań z oferty firmy ASTOR w 2012 roku - Złotego Wzrostu ASTOR.

Złoty Wzrost ASTOR dla PKIMSA Carboautomatyka 2012Złoty Partner ASTOR to tytuł przyznawany firmom wdrożeniowym o najwyższych kompetencjach we wdrożeniach produktów z oferty firmy ASTOR, posiadającym wieloletnie doświadczenie, potwierdzone licznymi wdrożeniami.

„Bardzo cenimy sobie długoletnią współpracę z firmą Carboautomatyka. To przedsiębiorstwo o godnej wyróżnienia wiedzy biznesowej, technicznej i organizacyjnej. Bardzo nas cieszy, że wspólne działanie, szczególnie wzmożone w 2012 roku, zaowocowało licznymi wdrożeniami nowoczesnych technologii z oferty ASTORa i tym samym nagrodą Złoty Wzrost ASTOR." – podsumowuje Stefan Życzkowski, prezes ASTORa.

Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki Carboautomatyka już po raz szósty zostało laureatem nagrody Złoty Wzrost ASTOR. Współpraca obu firm datuje się od roku 1994. Wspólnym mianownikiem działalności i niewątpliwym sukcesem jest fakt, iż obie firmy zostały wyróżnione tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł" - jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych przez polskie media gospodarcze.

_____________________________________

PKiMSA „Carboautomatyka" S.A. jest firmą o 35-letniej tradycji. Zajmuje się produkcją urządzeń oraz świadczeniem usług w zakresie wykonawstwa robót branży elektrycznej, automatyki oraz systemów bezpieczeństwa i monitoringu.

Firma obecna jest na rynkach przemysłu: górniczego ciepłowniczego, energetycznego, koksowniczego; rynku gospodarki komunalnej, transportu, obiektów użyteczności publicznej.

Więcej informacji o firmie Carboautomatyka znajduje się na stronie www.carbo.com.pl

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone