ASTOR w trójce Najlepszych Miejsc Pracy 2013 w badaniu "Great Place to Work"

Firma ASTOR zajęła trzecie miejsce w wynikach badania polskiego Instytutu Great Place to Work®, otrzymując tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2013. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które potrafią zbudować wartościowe relacje z pracownikami oraz stwarzają przyjazne warunki pracy. ASTOR został jednym z trzech laureatów konkursu w kategorii pracodawców zatrudniających do 500 osób. Gala ogłoszenia Listy Najlepszych Miejsc Pracy miała miejsce 20 marca 2013 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


Ilu pracowników mogłoby zgodnie powiedzieć "uważam, że moja firma jest wspaniałym miejscem pracy"? W konkursie Great Place to Work® nie wystarcza sama silna marka ani same dobre chęci. Czy wprowadzane w firmie rozwiązania spełniają oczekiwania pracowników, decydują oni sami. Ponad 60% finalnej oceny firmy pochodzi z opinii pracowniczej. Dlatego dla firmy ASTOR przyznanie Tytułu Najlepszego Miejsca Pracy 2013 jest wyróżnieniem szczególnym.

„To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie firm budujących wspaniałe miejsca pracy, tak znamienitym gronie, ale nagroda ta jest przede wszystkim wielkim zobowiązaniem w stosunku do wszystkich pracowników ASTORa. Dziękujemy za ich zaangażowanie, ciepło i chęć tworzenia przyjaznego, rodzinnego miejsca pracy. Zaufanie, którym nas obdarzają, jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy, by pozostało z nami przez kolejne lata.“ - mówi Agnieszka Politańska, Dyrektor Personalny w firmie ASTOR.

W tegorocznej, piątej edycji Great Place to Work® przebadano 50 firm w Polsce, zatrudniających łącznie ponad 57 tys. pracowników. Wyróżniono 16 firm w trzech kategoriach: firm zatrudniających do 50 osób, do 500 osób i ponad 500 osób. Do grona najlepszych trafiły te, które zdobyły największą liczbę punktów w łącznej ocenie dwóch aspektów: wyniku ankiety pracowniczej (wskaźnik zaufania w firmie, Trust Index©) oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR (Culture Audit©).

Na Listach Najlepszych Miejsc Pracy, co warto odnotować, firma ASTOR była jednym z czterech  laureatów z polskim kapitałem. „Wszystkie wyróżnione organizacje stanowią elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy.” – powiedziała Marzena Winczo-Gasik, Menedżer ds. Komunikacji w Great Place to Work® Institute Polska.

Badanie Great Place To Work® ma ponad dwudziestoletnią historię i jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie, które obecnie jest realizowane w 45 krajach. Corocznie uczestniczy w nim ok. 5.500 przedsiębiorstw na całym świecie, zatrudniających ogółem ponad 10 milionów pracowników. Szczegółowe informacje na temat badania znajdują się na stronie Great Place To Work® Polska.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z Gali Laureatów oraz przeczytania o najlepszych praktykach ASTOR.ASTOR - Dziękujemy! - Great Place To Work 2013

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone