Efektywny proces produkcyjny - trzecia edycja

LeanQ Team zaprasza na seminarium biznesowe: Efektywny proces produkcyjny

Czyli jak zapewnić ciągłość produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów wytworzenia.leanqteam

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć elastyczność produkcji?
Straty na prędkości i awarie uniemożliwiają Ci efektywne zarządzanie produkcją?
Chcesz się dowiedzieć, jak doskonalić procesy, by realizować produkcję zgodnie ze światowymi standardami World Class Management?

Zapraszamy na seminarium biznesowe „Efektywny proces produkcyjny”, podczas którego poznasz narzędzia Lean Manufacturing, które pozwolą Ci na rozwiązanie problemów związanych z niewystarczającą elastycznością procesu oraz niską jego efektywnością.

Jeśli znajoma jest Ci sytuacja, w której:

  • Pomimo wysiłków ukierunkowanych na szybką i sprawną realizację zleceń produkcyjnych okazuje się, że wciąż pojawiają się „zjadacze” zdolności produkcyjnych w postaci: awarii, usterek, wydłużonych przezbrojeń, przerw i in.
  • Gdy w perspektywie pojawia się możliwość sprawnej realizacji zamówień, to pojawiają się nowe zaburzenia w postaci krótszych serii produkcyjnych, coraz większego zróżnicowania produktów itp.

To znaczy, że to seminarium jest dla Ciebie!

Celem naszego seminarium jest pokazanie metod i narzędzi (elementy Total Productive Maintenance, czyli Obsługa Autonomiczna i Prewencyjna, metodologia skracania przezbrojeń, wskaźnik efektywności maszyn OEE, działania Kaizen, automatyzacja i robotyzacja procesów), dzięki którym przy współpracy działów produkcji oraz utrzymania ruchu proces produkcyjny będzie elastyczny a używane w tym procesie maszyny będą pracowały z efektywnością na światowym poziomie. Przedstawiamy również proces budowania Road Map – narzędzia skutecznego przeprowadzania organizacji przez proces doskonalenia efektywności i elastyczności parku maszynowego.

Seminarium „Efektywny proces produkcyjny” skierowane jest do szefów produkcji i do współpracujących z nimi szefów utrzymania ruchu.

Zapraszamy
14. grudnia 2012
Mercure Grand Warszawa, ul. Krucza 28

W razie pytań prosimy o kontakt:
Kamila Kamieniecka
kkamieniecka@lean.info.pl
mobile: +48 501 782 829

Warunki rejestracji:

 

Partner seminarium Patroni medialni

 

 

images-Onas-wydarzenia-2012-elogistyka-171x64  images-Onas-wydarzenia-2012-PAR-150x68  images-Onas-wydarzenia-2012-MM-144x37 
images-Onas-wydarzenia-2012-astor-color-vertical copy-82x87   images-Onas-wydarzenia-2012-meble-140x37 images-Onas-wydarzenia-2012-korozja-128x36 images-Onas-wydarzenia-2012-cukierniczy-130x54

 eo-logo-new

CE  ao1ao2 

 

UR

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone