ASTOR Strategicznym Partnerem Targów HAPexpo i ROBOTshow 2012

W dniach 13-15 listopada 2012 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia odbędą się już tradycyjnie Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo, poświęcone automatyzacji procesów produkcyjnych. Wraz z HAPexpo w Sosnowcu zagoszczą już po raz drugi Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle – ROBOTshow. Partnerem strategicznym targów została ponownie firma ASTOR.

Targi HAPexpo to jedyne tak kompleksowe wydarzenie na południu Polski. Na targach prezentowane są m. in.: roboty przemysłowe, laboratoryjne, mobilne, a także automatyka przemysłowa, elementy i systemy hydrauliczne, pneumatyczne, sterowniki i napędy. „Targi ROBOTshow zadebiutowały w hali ExpoSilesia w ubiegłym roku i zdobyły duże uznanie zwiedzających, stając się miejscem spotkań specjalistów z branży. Dlatego też postanowiliśmy kontynuować ten projekt.” - komentuje Wioletta Błońska – Dudek, Kierownik Działu Targowego w Expo Silesia. „Wierzymy, że doświadczenia zdobyte podczas premierowej edycji targów przyczynią się do dalszego rozwoju formuły i umożliwią wygenerowanie platformy pozyskiwania nowych kontaktów dla wystawców oraz rozwijania współpracy.”

Firma ASTOR, posiadająca w ofercie m.in. roboty przemysłowe Kawasaki, ponownie zaangażowała się w projekt. Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketingu i PR w firmie ASTOR wyjaśnia: „Targi ROBOTshow miały swój udany debiut w ubiegłym roku. Strategiczne partnerstwo targów, którego się wtedy podjęliśmy, przyniosło zamierzone korzyści - zarówno dla firmy ASTOR, jak i współpracujących z nami integratorów. Wierząc w możliwości, jakie daje ta inicjatywa, bez wahania zdecydowaliśmy się na ponowne przyjęcie tytułu Strategicznego Partnera listopadowego wydarzenia. Poza możliwością poznania oferowanych przez nas rozwiązań, pracujemy nad dodatkowymi atrakcjami dla zwiedzających. Pierwszego dnia targów odbędą się, przyjęte w ubiegłym roku z dużym zainteresowaniem, zawody robotów mobilnych ASTOR Robot Challenge, przygotowane przez nas wspólnie z Kołem Naukowym INTEGRA. Przez trzy dni wystawiennicze będą odbywały się też warsztaty robotowe, w których będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany.”

Branżowe seminaria i konferencje, oferty wystawców, prezentacje urządzeń, a wśród nich oczywiście 230x70nowości technologiczne, staną się okazją do wymiany doświadczeń dla szukających nowych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych.

Więcej o ASTOR Robot Challenge 2012 na stronie zawodów

Więcej informacji na stronie targów: www.robotshow.pl i www.hapexpo.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone