ASTOR wśród firm dobrze widzianych

 

ASTOR – dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu, otrzymał nominację w konkursie „Firma Dobrze Widziana” - na najlepszy wizerunek w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie małopolskim. Wyróżnienie firmy jest wyrazem jej uznania i podziękowania za zaangażowanie kierownictwa i pracowników
w działania prospołeczne. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Celem konkursu „Firma Dobrze Widziana” jest promowanie firm, które w obszarze swojej działalności prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat istoty CSR (Corporate Social Responsibility) i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i obejmuje szesnaście województw. Małopolska Kapituła Konkursowa BCC wyłoniła pięć firm, które w marcu będą reprezentowały Małopolskę w ogólnopolskim finale konkursu. W gronie nominowanych znalazła się firma ASTOR.

„Od początku działalności firmy ASTOR kierujemy się zasadą, w myśl której prawdziwą firmę można rozwijać tylko w oparciu o uczciwe, rzetelne zasady. Zaangażowanie ASTORa w wybrane obszary CSR jest naturalnym elementem składowym spójnego obrazu firmy, wyrażającym wyznawane
w firmie wartości. Tym bardziej cieszy nas ta nominacja.” – mówi Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR.


„Największą wartością dla ASTORa są ludzie, stąd istotnym aspektem społecznej odpowiedzialności jest rozwój pracowników poprzez szkolenia, zapewnienie im atrakcyjnych warunków pracy oraz badanie satysfakcji pracowników.” – dodaje Agnieszka Politańska, Członek Zarządu, Dyrektor Personalny ASTOR.


ASTOR od lat wspiera edukację, inicjuje programy dydaktyczne i badawcze, organizuje kursy i szkolenia. Wśród działań z obszaru CSR znalazł się również Konkurs ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową, który został wyróżniony w Raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki".

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone