ASTOR wśród najlepiej zinformatyzowanych firm 2011 roku


Ogłoszono wyniki XI Konkursu „Raport Businessman.pl TELEINFO” na najlepiej zinformatyzowane firmy i instytucje w 2011 roku. ASTOR zdobył w nim wyróżnienie w kategorii MSP. Kapituła konkursu doceniła projekty informatyczne zrealizowane przez firmę w ciągu ostatnich 2 lat. ASTOR jako dostawca globalnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji produkcji, w swoją strategię wpisuje podnoszenie poziomu wiedzy technicznej i rozwój nowoczesnych technologii we własnej organizacji.

Nieprzerwanie od 25 lat, ASTOR poprawia infrastrukturę i systemy informatyczne, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną pracę blisko 100 zatrudnionych lub współpracujących z firmą osób. Wśród autorskich rozwiązań laureata konkursu znalazły się między innymi Profesal ERP United, Platforma Internetowa ASTOR czy Mobilny pracownik. Każdy z pracowników firmy używając tych systemów informatycznych, zwiększa swoją efektywność, co w sposób bezpośredni przekłada się na przewagę konkurencyjną firmy ASTOR na rynku. „Zdobycie wyróżnienia zawsze działa niezwykle budująco, stanowi dobre podsumowanie naszych działań i podkreśla siłę informatyczną naszej firmy”– z satysfakcją mówi Marek Zamojski, Kierownik Działu IT w firmie ASTOR.

Celem Konkursu organizowanego po raz jedenasty w historii przez redakcję "Raport Businessman.pl TELEINFO" jest wyłonienie najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw oraz instytucji w 14 kategoriach. W Konkursie mogą wziąć udział firmy i instytucje, które mogą pochwalić się przeprowadzeniem znaczących projektów informatycznych w latach 2010-11.

W tym okresie firma ASTOR wdrożyła między innymi wspomniany już Profesal ERP United - program do zarządzania małymi i średnimi spółkami usługowymi i handlowymi. Dzięki zintegrowanym informacjom aplikacja zyskała funkcjonalność systemu klasy ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) oraz Hurtowni Danych (Data Warehouse). Powiązanie informacji finansowych z organizacyjnymi umożliwia kontrolę nad kosztami i efektywnością spółki integratorskiej oraz jest wsparciem procesów decyzyjnych, zarówno po stronie sprzedaży, jak i realizacji projektów wdrożeniowych lub organizacji wsparcia technicznego.

Dodatkowo Profesal ERP United ma wbudowaną obsługę Reporting Services do przeprowadzania analizy danych, co pozwala na monitoring efektywności pracy.

W roku 2011 uruchomiona została, nadal rozwijana - Platforma Internetowa ASTOR - serwis transakcyjny online dla klientów, dostępny pod adresem: http://platforma.astor.com.pl/

Platforma, obok ogólnopolskiej linii telefonicznej, jest drugim podstawowym kanałem komunikacji w nowym systemie Pomocy Technicznej ASTOR, który ruszy od stycznia 2012 roku.
Ergonomicznie jednak serwis ten wykracza poza obszar wsparcia technicznego, obejmując swoją funkcjonalnością także zarządzanie:
• procesami sprzedaży i realizacji zamówień,
• kontaktami z partnerami firmy,
• e-learningiem.
Ze względu na swoją modułowość, system umożliwia dalszy rozwój o kolejne funkcje. W planach przewidywane jest wdrożenie m.in. systemu do generowania ofert dla partnerów.

Dla osób, które chcą otrzymywać informacje o nowościach w ofercie ASTOR za pośrednictwem poczty elektronicznej, proponowany jest e-Biuletyn Automatyki. Jest on rozsyłany w formie e-newslettera do zarejestrowanych czytelników. Zawiera krótkie zapowiedzi wybranych publikacji, z linkami do pełnych wersji tekstów (znajdujących się na stronach internetowych serwisów firmy ASTOR).


Rok 2011 to czas spędzony na konsolidacji wyżej wymienionych systemów oraz wdrożeniu nowych, takich jak: Mobilny Pracownik, Wirtualizacja, System Zarządzania Zasobami, System Zarządzania Licencjami, System Wypożyczeń wraz z autorskim Panelem Szybkich Wypożyczeń, System Obiadowy i wiele innych, mniejszych systemów, ułatwiających pracę pracownikom firmy i jej klientom. W 2012 rok ASTOR wejdzie jako kompleksowo zinformatyzowana firma, gotowa na nowe technologie oraz wyzwania.

  

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone