Producent oprogramowania Wonderware Partnerem Roku 2011 firmy Microsoft

Invensys Operations Management, producent oferowanego w Polsce przez firmę ASTOR oprogramowania przemysłowego Wonderware, został Partnerem Roku 2011 firmy Microsoft w kategorii Alliance ISV Industry. Nagroda ta przyznawana jest za innowacyjne produkty, oparte na bazie rozwiązań Microsoft, które pomagają kadrze zarządzającej z sektora produkcji w osiąganiu doskonałości operacyjnej w przedsiębiorstwach.

Invensys Operations Management jest globalnym dostawcą technologii w zakresie automatyki i informatyki, konsultacji i innych usług dla branż produkcyjnych i infrastrukturalnych. Oprogramowanie Wonderware, którego dystrybutorem w Polsce jest firma ASTOR, jest częścią oferty działu Operations Management koncernu Invensys.

W skład oferty Wonderware wchodzą najchętniej stosowane w Polsce i na świecie rozwiązania informatyczne do zarządzania operacyjnego w czasie rzeczywistym oraz systemy z zakresu: nadrzędnej wizualizacji procesów HMI, GeoSCADA, rozwiązań mobilnych, zarządzania produkcją (systemy MES/EMI/ERP, systemy zarządzania: wydajnością, zasobami, łańcuchem dostaw). W ofercie Invensys znajduje się także zintegrowany system sterowania InFusion, wykorzystujący architekturę ArchestrA, na której także bazuje oprogramowanie Wonderware.

"Optymalizacja operacji i osiągnięcie rentowności spółki nie są możliwe, dopóki strategia zarządzania firmą nie jest połączona z realizacją planów produkcyjnych. Nasze rozwiązania z wykorzystaniem technologii Microsoft, budują pomost między celami przedsiębiorstwa, takimi jak ochrona środowiska i rozwój a celami łańcucha dostaw i wskaźników produkcji.” – podsumowuje fakt otrzymania nagrody Sudipta Bhattacharya, prezes i dyrektor generalny firmy Invensys Operations Management – „Konsolidacja danych z zakresu planowania, terminowości, produkcji i innych operacji związanych z zarządzaniem w ramach jednej platformy pozwala każdej osobie, na dowolnym szczeblu przedsiębiorstwa, zobaczyć i zrozumieć, jak ich decyzje wpływają na rentowność i wydajność w czasie rzeczywistym. A to prowadzi do szybszych i bardziej inteligentnych wyborów."

„Wonderware od początku swego istnienia ściśle współpracował z Microsoftem, koordynując plany rozwojowe oprogramowania Wonderware z rozwojem systemów operacyjnych i technologii informatycznych firmy Microsoft. Tytuł Partnera Microsoft dla Invensys nie jest więc dla nas zaskoczeniem, lecz logiczną kontynuacją współpracy trwającej od 1987 roku.” – dodaje Wojciech Kmiecik, członek zarządu operacyjnego ds. marketingu i PR w firmie ASTOR.

Simon Witts, wiceprezes Enterprise & Partner Group firmy Microsoft prezentuje przesłanki do uhonorowania firmy Invensys tytułem partnera: "W dzisiejszym świecie produkcji, integracja biznesu i danych operacyjnych w czasie rzeczywistym jest niezwykle istotna dla osiągnięcia celów produkcyjnych i rentowności. Rozwiązania firmy Invensys Operations Management, w tym InFusion™ Control System Enterprise, korzystają z Microsoft.NET oraz innych technologii Microsoft – m.in. poprawiających wydajność, zwiększających szybkość inwentaryzacji i wielu innych. Cieszymy się więc, że firma znalazła się w gronie naszych partnerów.”

Do grona klientów Invensys należą najważniejsze na świecie przedsiębiorstwa przemysłowe, wśród których są: rafinerie ropy naftowej, przedsiębiorstwa chemiczne, gazownicze, energetyczne, farmaceutyczne, producenci żywności i napojów, huty i kopalnie, spółki wodno-kanalizacyjne, papiernie. Rozwiązania Invensys zapewniają korzyści finansowe związane z bezpiecznym i efektywnym funkcjonowaniem fabryk i zakładów przemysłowych.

Więcej informacji o rozwiązaniach Wonderware na stronie internetowej: www.astor.com.pl/wonderware
 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone