Niezwykłe roboty dla niezwykłych gości – relacja z IV Dni Otwartych ASTOR


W dniach 14-15 września przy ulicy Smoleńsk 29 w Krakowie blisko 1000(!) gości małych i dużych odwiedziło interaktywną wystawę robotyki. ASTOR Innovation Room został już po raz czwarty udostępniony mieszkańcom Krakowa.


Każdy, bez względu na wiek, mógł przyjść i zobaczyć pracę robotów z bliska. Dla zwiedzających gości dostępnych było 14 stanowisk z różnymi atrakcjami. Można było nauczyć się poruszać robotem rozdającym cukierki, przejechać wraz z grupką kolegów i koleżanek na robocie mobilnym MiR, zobaczyć świat przemysłu przez okulary VR, zaprogramować robota jeżdżącego po linii… każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Dni Otwarte ASTOR Realcja 1


Nie lada atrakcją była zabawa w zbieranie pieczątek przy stanowiskach. Każdy, kto zdobył ich 10, otrzymywał dyplom oraz słodki upominek. Nasi goście wykazali się naprawdę niezwykłą wytrwałością, cierpliwie zdobywając kolejne pieczątki i z entuzjazmem walcząc o upragnioną dziesiątkę.


Dni Otwarte ASTOR Relacja 2


Goście Dni Otwartych mogli również wziąć udział w warsztatach edukacyjnych z klockami LEGO, prowadzonych przez partnera Dni Otwartych – Robotek oraz zabawach integracyjnych Krainy Twórczości.


Dni Otwarte ASTOR Realcja 3


Spore zainteresowanie najmłodszych wzbudziła także frezarka, dzięki której można było dostać breloczek z imieniem. Każdy uczestnik mógł samodzielnie wpisać swoje imię na panelu sterującym.


Dni Otwarte ASTOR Realcja 4Dziękujemy za to, że byliście z nami! Cieszymy się, że było Was tak wiele! W trakcie Dni Otwartych każdy mógł znaleźć dla siebie coś fascynującego. Jednemu spodobał się robot paletyzujący, innemu okulary VR, ktoś inny był zainteresowany warsztatami LEGO. Jak widać, robotyzacja czy automatyzacja mają różne oblicza, ale każdy może znaleźć dla siebie odpowiadającą mu działkę. Być może wśród naszych najmłodszych gości są przyszli automatycy? Mam taką nadzieję!

– podsumowuje Agnieszka Wojtaczka, organizatorka wydarzenia.Dni Otwarte ASTOR Realcja 5
Patronami medialnymi wydarzenia byli: Dziennik Polski oraz czasopisma i portale branżowe automatyki przemysłowej: Szef UR, Automatyka, Automatyka Online oraz Control Engineering.

Partnerami wydarzenia byli:Lokalizacja ASTOR Innovation Room:

Parter budynku ASTOR Technology Park
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków
www.astor.com.pl/air  

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Wojtaczka

tel. 12 428 63 00
awo@astor.com.pl

Roboty znajdujące się w ASTOR Innovation Room można zobaczyć w każdy czwartek i piątek w godzinach 17.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę od 10.00-20.00 w witrynie i uruchomić zwykłym SMS-em. Szczegółowa, ale zarazem krótka instrukcja podana jest na ekranach w witrynie AIR - ul. Smoleńsk 29 w Krakowie. ASTOR zaprasza do zwiedzania wystawy także zorganizowane wycieczki ze szkół i przedszkoli – rezerwacja terminów odbywa się na stronie www.astor.com.pl/air

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone